Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem vicces...

Mesélnétek nekem vicces álmokat, lehetőleg amit ti magatok álmodtatok? :D

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rajtam kívül sok ember szokott hülyeségeket/nagyon vicces dolgokat álmodni, és örülnék, ha nevethetnék most egy jót. :)

2021. febr. 14. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok fura dolgok, néha ijesztőek, néha viccesek, de nálam pl volt olyan, amikor rendesen sajnáltam, hogy felébredtem. Nem vicces, de azt álmodtam, hogy a vizet tudtam irányítani, mint egy varázsló és iszonyat jó dolgokat csináltam álmomban. Tudom nem vicces, de nekem nem volt igazán vicces álmom még. :)
2021. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Amikor azt álmodtam, hogy lehánytam a fenekem.
2021. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek vicces almaim, elnezest. Viszont a ferjem, aki amugy is almaban beszel, mozog, hatalmasakat szokott rohogni almaban. Eszmeletlen. De mikor megkerdezem, egyaltalan nem emlekszik ra. Amugy olyankor en is nevetek, mert hihetetlen, hogy alszik mellettem es nyerit, nyihog, es csapkod.
2021. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer alvajartam es kimentem keresni az allergia gyogyszeremet a szekrenyben. Apam epp az ejfeli nasijat nyammogta komasan es emlekszem ra, hogy megkerdezte mit csinalok es utana kirohogott. Erre bepipultam es beszoltam neki, majd visszamentem a szobamba aludni. Masnap kiderult, hogy azert rohogott ki, mert valojaban a lisztet kerestem es neki akartam allni mezeskalacsot sutni (nagyon rajtam volt a karacsonyi hangulat azon a heten). Be akartam gyujtani a sutot es szoltam, hogy van meg hely a sutoben. Megprobalt bekuldeni a szobamba, de en csak mondtam a magamet. Nagyon rohogott rajtam es utana szoltam be neki, hogy "Ja, nagyon vicces" es morcos fejjel vegul visszamentem aludni. Nagyon durva, en komolyan ugy emlekszem az egeszre, hogy az allergia gyogyszeremet kerestem :D

Olyan is volt, hogy szetdobaltam a levetett ruhaimat a konyhaban, atoltoztem pizsamaba. Masnap reggel anyam jott oda, hogy mit keres a rovidnadragom a konyhapulton, a felsom meg a foldon. :D

Ez nem alom volt, megtortent, de nagyon para szoval leirom: Kisebbik ocsem egyszer felkelt almaban, ult es nezett maga ele. Megkerdeztem, hogy mi tortent, szomjas? Semmi valasz nem jott, vagy egy percig csak bamult maga ele, aztan valami rettenetes tulvilagi hangon megszolalt, mormogott valamit es egyszercsak hanyatt vagodott izombol, majd aludt tovabb. Na, aznap en nem aludtam 😂

En egyebkent mindig olyan cifra hulyesegeket almodok, nem is erne veget soha, ha elkezdenem leirni, de ez a harom eset volt a legerdekesebb.

2021. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a minap épp azt álmodtam, hogy kerget egy csiga. Az egész erdőn keresztül kergetett, de jött álmaim férfija és megmentett. Mikor felébredtem és elmondtam neki, akkor fél órán keresztül röhögött.
2021. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Eszembe jutott, hogy álmomban én is sokat nevetek. Exem rengetegszer kérdezte reggelente mi volt olyan vicces, egyszer fel is keltett, mert a röhögéstől majdnem megfulladtam
2021. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem én álmodtam, hanem az egyik haverom:


Elment érte az apja a suliba, ki is mentek a kapun, erre oda megy a töritanár. Elkezd az apjával beszélgetni, hogy nem kell-e neki alsógatya, mert hogy hobbiból alsógatyákat árul, és van egy helyes kis bódéja, ahol fel is próbálhatná. El is ment az apja a töritanárral a bódéhoz, addig a haverom kint maradt.

Az egyik fa tövében meglátta a föcitanárt, aki éppen eléggé illuminált állapotban volt. Megkérdezte tőle, hogy mi a baja, mert közbe elég rendesen sírt. Erre azt mondta, hogy az a baja, hogy őt mindenki lemelegezi meg megcsalja. Megijedt a haverom, szóval odament az alsógatyás bódéhoz. Be ment, erre hallja, hogy a töritanár röhögve kijelenti a haverom apjának, hogy ő a férfiakhoz vonzódik.


Lehet valaki nem találja viccesnek, én többek között azért, mert ismerem a tanáraimat, és elképzelve őket ebben a szituációban.. hááát

Jelezném, egyikünknek sincs semmi baja a melegekkel, nem azért írtam, sőt mindketten imádjuk őket, mert szerintünk cukik. Csak ezt le akartam írni, nehogy félreértés történjen.

2021. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!