Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a leghamarabb...

Hogyan tudnék a leghamarabb önálló életet kezdeni, ha jelenleg össz-vissz 3000 ft-om van kb.? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tanuló vagyok, volt megtakarításom, diákmelóm. A szüleim elváltak, muszáj volt költözni, apám elhitette velem, ha nagyanyámhoz költözünk, minden jó lesz, a megtakarításom 2/3-át az új szobámra költöttem. Viszont a félelmem beigazolódott. Itt sincs nyugtom, egyik hülye után, jött a másik. Ha itt maradok, felakasztom magamat. A problémám az, hogy a távoktatás óta, nincs munkahelyem, a megtakarításom 1/3-át pedig feléltem. Kb 3000 forintom maradt. Itt faluhelyen nincs munka hirdetve, csak hegesztőt keresnek, meg gépkezelőt, én lány vagyok, és sajnos még suliznom kell, ezért nem is tudok akármikor bemennni dolgozni. Lassan már ott tartok, hogy inkább ott hagyom a sulit, aztán meglépek. Hogy kell ezt elkezdeni? Aki meglépett otthonról, milyen terv alapján? Mire számítsak? Mennyit kéne összegyűjtenem, mondjuk egy albira? Gondolom kaukció, elsőhavi bérleti díj. Meg 1 havi pénz kajára mondjuk. Hogyan kéne ezt tervezgetnem? Tényleg komolyak a szándékok, sajnos elb.sztam a szobaújítással, higyjétek el, megbántam. Online munkalehetőségek valakinek bejöttek? Ne legyen senki bunkó, légyszíves, így is mindennap az öngyilkosság gondolata foglalkoztat.

2021. febr. 15. 23:01
 1/5 terminator9000 ***** válasza:
41%
Talán találj magadnak valami legénynek valót és kérd meg hogy nála lehes, nem fog ez menni 1.röl 2. Re, ezjutott eszembe, sajnálom ami történt veled, vagy talán valamilyen rokonodnál meghúzni magad, mongyuk tuti ezt tennéd ha lenne vagy nemtom
2021. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pont a családom a szenvedésem oka. Senkiben nem tudok megbízni, menekülök A-ból, B-be, de reménytelen.
2021. febr. 15. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Távolabbi diákmeló?
2021. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az lenne jó, ha levelezőn folytatnád az egyetemet és teljes állásban munkát vállalnál. Rengeteg pénz kell már ahhoz is, hogy kivegyél egy albérletet és azt fenntartsd. Nem tudom hol laksz, én egy nyomorult vidéki városban, itt 70-120 ezer egy lakás, még a garzonok is 70-75 körül vannak. Kauciónak 2-3 havi lakbért kérnek, plusz közösköltség, ami változó, átlag 6000-9000Ft.Ezen felül kell még rezsit fizetni. Mi felénk szobákat senki nem ad ki, sőt az kezd divat lenni valamiért, hogy még nagyobb lakásokat is szívesebben adnak ki csak 1 főnek. Ha felétek van szoba bérlés, azt kéne megcélozni. Sok pénz kell hozzá, ahhoz meg sokat kell dolgozni. Sajnos máshogy nem fog menni.
2021. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A majd nem tud enni adni? Értelem, nem jó ott. De jobb, mint az utcàn. Majd helyre àllítjàk minden, és akkor a saját làbadra àllhatsz.
2021. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!