Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mult heten meghalt az idos...

Mult heten meghalt az idos edesanyam,de nem posztoltam rola a facebookon,olyan nagy baj ez?

Figyelt kérdés

Ferjem novere nehezmenyezte...Tudom sokan azt hiszik,hogy erzeketlen az ember!De nekem akkor nem hianyzott,hogy irkaljanak,kerdezgessenek...akikre tartozik ugyis megtudta.

De ma megvaltoztattam a boritokepem,es alairtam,hogy elhunyt anyukam.

Nem akarom hogy emiatt csamcsogjanak,bar tudom minden csoda harom napig tart..



2021. febr. 16. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Én sem posztolnám ki. Nem tartozik idegenekre az én gyászom.
2021. febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van élet a közösségi oldalakon túl is.

És nem kéne minden örömünket-bánatunkat kiposztolni.

A gyászomat én szemérmesen kezelném. A cigányoknál szokás, hogy hangosan jajveszékelve, kvázi csinnadrattával gyászolnak. Tőlem ez idegen.

Nekem ilyet mondana gyászomban a sógornőm, megmondanám, hogy oda ne jöjjön a temetésére, és soha többé a házunkba, mert ilyen érzéketlen tuskót az életben nem akarok többé látni.

2021. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!

Én sem írtam ki azt, amikor apukám elhunyt. Egyrészt épp azért, mert valóban gyászoltam, nrm csak színleg, úgyhogy kisebb gondom is nagyobb volt a facdbooknál. Másrészt akinek fontos volt ő, vagy aki nekünk, családtagoknak fontod, azokat úgyis értesítettük külön.

Szerintem a sógornőd érzéketlen, ne foglalkozz vele.

2021. febr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!En is igy gondolom!Raadasul nem is nekem mondta,hanem a ferjemnek,neki nyilvanitott reszvetet helyettem!Sose voltunk joban,eleg rossz termeszete van!

Temetes nem lesz,ez is a baja,mert hamvasztas utan csak elhelyezzuk apu melle az urnajat anyunak.Paran lettunk volna ugyis csak,ezert ugy dontottunk a ferjemel,nem csinalunk felhajtast!

2021. febr. 16. 07:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 éven belül 3 nagyszülőm halt meg. Én sem posztoltam, a szűk baráti köröm tudja, màsokra meg nem tartozik, meg nem is érdekel senkit.


Nekem arra nincs szükségem, hogy mindenki odaírja a poszt alá, hogy "részvétem", aztán nyilván leszarja. Ez csak azoknak jó, akik mások halálával szereznek egy kétperces hírnevet és addig mindenki rájuk figyel.

2021. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

én egyetértek 5össel.

sose értettem ezt.

unokatesóm is előbb írta ki fbra, mint beszélt volna a családdal, az anyja testvéreivel. nem valami intelligens egy ember amúgy és nem emiatt, alapban

2021. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
+nekem képem sincs fb-on, meg nem posztolok. lehet, ez se normális, de az se. de nekem arra jó, hogy aki ismer névről is, azzal tudjak beszélni néha, vagy elérjen. pl. volt osztálytársammal, mikor megtaláltam családtagja telefonját
2021. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én se látom értelmét. Az, hogy mikor lesz a temetés max privátban.

Őszinte részvétem.

2021. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!
2021. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!