Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen képzések tényleg...

Az ilyen képzések tényleg hasznosak?

Figyelt kérdés
Webfejlesztői illetve grafikus képzések érdekelnének elsősorban, de más félék is vannak ilyen 1-200ezer Ft környékén, ezek a gyakorlatra épülő képzések mennyire hazsnosak? Valóban lehet vele munkát vállalni a későbbeiknek, használható tudást adnak?

2021. febr. 16. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen képzések adnak egy alaptudást, de utána még rengeteg tanulnivalód van folyamatosan. Képezned kell magad mindig, hogy naprakész legyél. Én informatikai sulit végeztem, tizenéve foglalkozom rendszerfelügyelettel és rendszergazdai teendőkkel, de baromi összetett, folyamatosan vannak új programok, új dolgok amikkel naprakésznek kell lenni.


Mondjuk én szeretem csinálni, szívesen tanulom, de ha megelégedtem volna az alapképzésemmel, akkor maximum közalkalmazotti bértáblás fizetésem lenne egy iskolánál vagy önkormányzatnál.


Ha van energiád folyamatosan fejlődni, szereted is csinálni és jó vagy benne, akkor van értelme elkezdeni, mert valóban ezzel is jól el lehet helyezkedni, jól fizető helyeken.

2021. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!