Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék beváltani nagyon...

Hol tudnék beváltani nagyon sok aprót papír pénzre? Postán lehet? Bankba esetleg?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal van valami költsége...
2021. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2021. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly akartam a postán beváltani 40.000 forintot kétszázasokból, már nem fért el a perselyben.

2.000 forintot akartak tőlem legombolni ezért. Szóval én jót röhögtem és kimentem onnan.


Apránként az önfizető kasszáknál kiszórtam az aprót, amikor nem vártak sokan mögöttem. Simán elvásároltam ötezresével, az anyjuk valaga fizessen ki nekik párezer forintot arra, hogy beváltsák a pénzt.

Ráadásul még neked kell otthon begönygölni, ráírni az összeget stb. Magyarul ők szinte semmit nem dolgoznak vele, de azért fizess.

2021. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Önkiszolgáló pénztárba betolod egy rágónál, s kapsz vissza papírpénzt ;)
2021. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4-es: ez csak fordítva működik😀

Hát ha bedobok 10Ft-osokbol 140FT-ot egy rágóra, hogyan kapok vissza papír pénzt? :D

2021. febr. 18. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:

ó b+ minek gyűjtöd akkor?

egyébként tranzakció megszakítással a lehető legkevesebb aprót kapsz vissza, tehát ha bedobsz 20 db 10 Ft-os és megszakítod, akkor egy 200-ast kapsz

azt nem tudom, hogy ha 500-ért dobsz be és megszakítod, akkor 500-ast ad vissza, vagy 2 db 200-ast és 1 db 100-ast de máris beljebb vagy


egyébként apránként levásárolod és kész... minek érte papírpénz? azt nem költenéd el? akkor nem mindegy?


ha meg nem költenéd el, akkor takarékoskodj papírpénzben, miért kell megvárni hogy összejöjjön egy tonna apró? 1000Ft-osával átváltod és a probléma meg van oldva

2021. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-eshez: veszel egy rágót 140 Ft-ért. Beöntesz 3500 Ft-ot huszasokban. Visszaad 3360-t ;)


Egyébként 50-esével rolnizva, ráírva neved, címed, címletenként egy rollnit el kell fogadjanak fizetéskor.

2021. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!