Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy férfi, aki beszélgetni...

Van egy férfi, aki beszélgetni szeretne velem. Arra vágyik, hogy csak meghallgassam és ő pénzt ad nekem ezért. Mit tegyek? Mennyit kérjek tőle?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy ingyen is vállalom, de ő mindenképpen fizetni akar. És, hogy én mondjak egy árat.. Mégis mennyit kérhetnék ezért?


18/L



2021. febr. 18. 12:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Ennek nem lesz semmiképp jó vége, ignoráld de sürgősen.
2021. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért akar bármennyit is adni ha ingyen is válalod?

Én nem mennek bele.

2021. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Ezek utan sehogy nem hallgatnam meg.
2021. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj basszus, próbáld meg kívülről nézni a helyzetet, szerinted mennyire életszerű, hogy egy felnőtt férfi egy 18 éves, gondolom csinos lánykát szeretne társalkodónőnek? 2021 van, könnyen elérhetőek a pszichológusok/pszichiáterek, ott az egész internet, telefonos lelkisegély-szolgálat, de neki pont egy 18 éves lány kell, ráadásul még fizetne is érte. Komolyan, neked ez nem gyanús? :D
2021. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!