Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le az egyetemistákat?

Miért nézik le az egyetemistákat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 15:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
20%
Fordìtva.
2021. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
ki nézi le őket?
2021. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%
Egészen pontosan ki nézi le őket?
2021. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
46%
Az egyetemisták nézik le a nem egyetemistákat.
2021. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

#1

Én azt látom, hogy is-is.


Vannak kétkezi melósok, akik lusta munkakerülőnek látják a diplomásokat, és vannak diplomások, akik tudatlan bunkónak látják a kétkezi munkásokat.

Szerintem ez nagyon szomorú, azt kellene látni hogy mindkét csoport éhen halna a másik nélkül. :(

2021. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

A nem egyetemisták nézik le az egyetemistákat.

Tapasztalatból mondom.

2021. febr. 19. 15:45
 7/33 anonim ***** válasza:
75%
Igazából szerintem úgy van, hogy a nem egyetemisták beképzelik, hogy minden egyetemista lenézi őket, ezért ők lenézik az egyetemistákat.
2021. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Én bölcsészként bőven kapom a lenézést. :D

A legtöbb ilyen embernél leginkább azt érzem, hogy lila gőzük nincs arról, hogy mit lehet kezdeni egy ilyen végzettséggel. Valamiért náluk beragadt az, hogy "höhöhö bőcsész meki hahaha", és kész. Bármilyen munkát könnyű lenézni, ha nem látod a hátterét - a szakács csak főzöget egész nap, az semmi.... a mérnök csak számolgat, ugyan már.... az autószerelő csavarokat húzogat, bárki képes rá.... a programozó egész nap számítógépezik, az nem is munka! És így tovább, lényegében bármi könnyűnek tűnhet, ha csak a felszínt látod, a hátterét pedig nem.

A másik tippem pedig az, hogy nagyon sokan (és itt egyaránt gondolok diplomás és kétkezi melós emberekre is) gyűlölik a saját munkájukat... valószínűleg ha leszólják mások hivatását, az valamiféle megnyugvást adhat nekik, hogy nem csak nekik van rossz munkájuk. :(

(#5 vagyok, szerintem mindenféle munka fontos, mindegyiknek van jó és rossz oldala egyaránt)

2021. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
62%
Hát engem nem nagyon néznek le, ugyanis 180 valahány cm vagyok... Így max szembenéznek velem..
2021. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg a drága miniszter elnökünket ő csinálja ezt a legjobban.
2021. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!