Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne most néhány százezer...

Lenne most néhány százezer Ft-om valami tanfolyamra. Milyet keressek?

Figyelt kérdés

Olyat keresnék ami max pár hónap alatt megvan és gyorsan találok vele munkát, amivel legalább 250 nettót kapok. Egy boltvezető/eladó-t már csinálok, nemsokára megleszek vele, viszont szeretnék még egyet bevállalni. Informatika érdekelne de ahhoz azt gondolom pár hónap kevés. Ami ki van zárva, az az építőipar, villanyszerelő. Ezekhez egyáltalán nincs affinításom.

Ezeken kívül bármit meghallgatok. F33


2021. febr. 19. 16:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Ezen az oldalon a helyesírás a legkisebb baj!


Szerinted miért nem jön egyetlen normális válasz sem? Mert erre nem lehet normálisan válaszolni. Hogyan döntsük mi el helyette, hogy milyen tanfolyamra akar, vagy tud menni?


Teljesen fölösleges kérdés volt, és tele van ilyenekkel már ez az oldal.


Szépen rákeres, hogy milyen tanfolyamok vannak a lakóhelyéhez közel, és kiválasztja azt amelyikhez van affinitása.


Egy rakás tanfolyam van amihez kell érettségi, jogosítvány, vagy valamilyen előképzettség. Nem tudjuk, hogy ezek megvannak e neki. Azt sem tudjuk, hogy milyen az egészségi állapota.

2021. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Értem. De hiába érzem úgy hogy egy adott tanfolyamot szívesen megcsinálnék, ha egyszer nem tudom milyen is az pontosan, el lehet e vele helyezkedni gyorsan.

Bocsánat, az viszont az én saram hogy nem írtam le hogy van érettségim, B-s jogsim, és nem vagyok vak fél szememre (egészséges vagyok).

2021. febr. 19. 19:15
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

#11: Attól lehet neki tippeket mondani, hogy esetleg neked mi vàlt be. Nem tudom miért kell ennyire bunkónak lenni. Ráadásul olyanok osztják az észt, akik 2 szót nem tudnak leírni helyesen. Megsajnáltam, mert semmi rosszat nem írt a kérdező. De kötekedjetek tovább

A sok otthonülőnek ennyi a szórakozása.

2021. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor adj neki tippet!


Hiába hisztiztek, akkor sem fog adekvát választ kapni! Egyébként te is ugyanúgy otthon ülsz, úgyhogy ezt inkább hagyjuk.


És erre most még ideírja, hogy"el lehet e vele helyezkedni gyorsan".


Tehát most már ne csak azt mondjuk meg, hogy milyen tanfolyamot végezz el, hanem azt is, hogy mennyi idő alatt fog elhelyezkedni.


De ha ez minden vágyatok, rajtam ne múljon!


Végezd el a kézápoló és műkörömépítő tanfolyamot, és én garantálom neked, hogy két héten belül elhelyezkedsz vele!


Remélem segítettem.

2021. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Remélem ti is szoktatok kérdést kiírni.
2021. febr. 19. 20:37
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

A "remélem" után nem kellett volna vessző?


Valamelyik nyelvtan náci írja már meg!

2021. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%

#14: Nem hiszem, hogy itthon ültem, mert dolgozok. Gondolom megengeded, hogy este itthon legyek és netezzek. Tippet meg nem tudok neki adni, mert egyetemre jártam, nem tudom milyen tanfolyam éri meg manapság. 3 éve végeztem, nem figyelem a tanfolyamokat bocsi. Én nyelvtanfolyamra járok jelenleg heti 2x 4-4 órára.

Csak azért írtam, hogy ne gúnyolódjatok már valakin, aki segítséget kér. Erre csak folytatod a baromságodat. Gratulálok! Mindig megdöbbentő, mennyi rosszindulatú ember van itt az oldalon. Lehet tovább trollkodni meg otthon dögleni.

2021. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%
Ja és kérdező: Lehet jobb lenne ha a közoktatás, tanfolyamok kategóriában kérnél tanácsot. Ott talán értelmesebb emberek vannak. Sok sikert, jó éjt Neked!:)
2021. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!