Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberi/családi oldalról...

Emberi/családi oldalról nézve, engednéd a fegyvertartást?

Figyelt kérdés

A kérdést direkt ebbe a kategóriába írtam, mert nem a jogi/rendőri/politikai oldala érdekel, hanem az emberi.


TE, engednéd a hazai fegyvertartást, a családod érdekét nézve?


Mert ugye:


https://www.youtube.com/watch?v=GrFv4dGym0k


[link]


[link]



2021. febr. 20. 11:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyen oldalról nézve nem engedném.
2021. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
69%

Nem engedném, mert nem csak nekem lenne fegyverem.

Nem szeretném ha mindenkinek lenne.

2021. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
38%
Engednem.
2021. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
86%

Sportlövő vagyok, szükségem van a fegyveremre, amit itthon tartok és szigorú feltételeknek kell megfelelnem, hogy ez így is maradjon. A vadászok közt van így is elég hülye (akinek nem inge...), nem kéne mégtöbb hasonló ember kezébe ilyen veszélyes eszközt adni enyhébb szabályok mellett. Tehát felelős fegyvertartóként SEM javaslom szélesebb körben engedélyezni a fegyvertartást. A baloldali hírportálokat pedig ne haragudj, de nincs ingerenciám elolvasni, legalább annyira,

mint bármely másikat, legyen akár jobboldani.

2021. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
70%
Engedném, de sokkal szigorúbb feltételek mellett, mint az USA-ban. Ami ott megy az katasztrófa.
2021. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:

SZLOVÁKIÁBAN (Direkt nem az USA-t írtam!) BÁRKI viselhet fegyvert, aki: állampolgár, büntetlen előéletű, fizikálisan és mentálisan egészséges, tanfolyamot végzett, van lakcíme, és indokol. Indok pl. az, hogy őr, benzinkutas, 0-24 bolt eladója,...

Ti azt írjátok, hogy nem engednétek ezt. Értem. Ez alapján, a te gyereked életét megmentő orvos, primitívebb ember, mint egy szlovák biztonsági őr, és a te házastársad is egy potenciális pszichopata lövöldöző, egy szlovák kisbolt eladójához képest.


Értem.

2021. febr. 20. 11:27
 7/75 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, nálad valami nagyon nincs rendben.
2021. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
90%

"és a te házastársad is egy potenciális pszichopata lövöldöző, egy szlovák kisbolt eladójához képest."


Nem, az enyém nem az, de lehet, hogy a szomszédé az. :) És nem akarom hogy egy elbas*ott este miatt lelőjje a feleségét, vagy a családomat.

Ugyanis az elme nem játékszer. A legbirkatűrésűbb embert is az őrület szélére lehet sodorni a megfelelő helyen és időben, annyira, hogy ölni is képes legyen.

2021. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező szerintem be van rúgva vagy valami szer hatása alatt van.
2021. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
89%

Akik vizsgálják a mentális állapotot, azok sem tévedhetetlenek, ill. attól h valaki időnként bekattan, még lehet a napi életben teljesen normális.

Hány olyan esetet lehet hallani, hogy a gyilkos szomszédai, rokonai soha nem is gondolták volna, hogy baj van a fejében...

2021. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!