Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illik meglocsolni húsvétkor a...

Illik meglocsolni húsvétkor a barátnőm anyját?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még távoli a dolog, de most eszembe jutott és kíváncsi vagyok. A barátnőmet valamilyen szinten szeretném majd meglocsolni, de szerintetek is túlzás emiatt elmenni hozzájuk és ilyen "rituálisan" anyut, lányát meglocsolni?

Én nem vagyok egy nagy locsoló, régen kicsiként mentünk persze, de valahogy az utóbbi években már eltűnt a dolog.



2021. febr. 21. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Jézusom locsolkodás 2021-ben.... pfff...
2021. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
nincs vele semmi baj én nálam ha van rá lehetőség az egész családot meg locsolom
2021. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, locsold. Legalább látják, hogy követed a hagyományokat.


+Mivel megkérdezed "szabad e locsolni?" ,Majd kiderül anyuka szeretné e.


Semmi rossz nem sülhet el. 😀

2021. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem baj, hogy nincs nagy locsolód. :D

Jah de nem ez a kérdés :0

Illik meglocsolni persze, de csak ezért ne menj el hozzájuk ha messze laknak. Majd utólag meglocsolod. Amúgy locsolás az örök divat. Fiatalok, idősek mindig is csinálják. Annyi változik, hogy nem csokit vagy pénzt kapsz hanem egy kis páleszt vagy valamit. Tehát pénzt ne fogadj el semmiképpen.

2021. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Én tavaly húsvétkor biciklivel indultam el ápoltan, egyenes gerinccel, mire hazaértem piszkosan, négykézláb, számban a 60.000-es csekkel vigyorogtam.
2021. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Attól függ, hogy milyen családról van szó. Nálunk szakítás lenne a vége, mert nem követjük az ilyen idióta szokásokat.
2021. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha meglocsolod a barátnődet,akkor szerintem az összes nőt illik meglocsolni,aki a házban tartózkodik
2021. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem locsold meg, jó móka lesz, és biztos örülni fog neki :)
2021. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!