Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok beszélni magatokról...

Szoktatok beszélni magatokról ha amúgy nem kérdezték?

Figyelt kérdés
Általában úgy vagyok vele ha nem kérdeznek rólam, nem is mondok semmit. Még a végén azt hiszik egy önző figura vagyok aki csak magáról szeret beszélni akkor is ha nem kérdezik. Hogy vagytok vele?
2021. febr. 23. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Csak magamról beszélek, mert mások nem érdekelnek.
2021. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
engem mindig a másik érdekel, sokat kérdezek, imádnak magukról beszélni az emberek, aztán figyelek mennyit érdeklődik felőlem, ha semennyit (több alkalommal sem) akk lezárom az ismertségünket, ha viszont ő is kérdez engem sokat, érdeklődik stb azt nagyon kedvelem, nem is azt h beszélhetek magamról, hanem azt h őszintén kiváncsi rám.
2021. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek magamról beszélni, max ilyen alapdolgokat..de a magánéletemről nagyon nem szeretem ha kérdeznek.
2021. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok magamról beszélni, szerintem ez nen egy jó tulajdonság, de ez van 😁
2021. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 alletta ***** válasza:
100%
inkább csak akkor, ha kérdeznek. szeretek beszélgetni, de nem szeretem az olyan beszélgetést, ahol én vagyok a fő téma. másokat szívesen meghallgatok, ha tudok, és igénylik segítséget is próbálok adni.
2021. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kérdeznek. Csak nagyon szűk körnek mesélek magamról. Úgymint férjem, gyerekem, és egy barátnőm.
2021. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Látszólag igen, gyakorlatilag nem, még akkor sem ha kérdeznek. Ha valaki a hobbimról vagy a kutyámról meg ilyesmikről kérdez, akkor viszonylag sokat beszélek de csak nagyon kevés ember tud az olyan dolgaimról hogy pl. miért nem kommunikálok sokat a családommal (látni látják hogy pl. nem látogatom őket sűrűn) vagy magánéleti dolgokról. Sokan tudnak rólam sok felületes infót és ezáltal azt hiszik hogy ismernek, pedig a legfontosabbakat pont nem tudják. Ha nem kérdeznek, tök jól elhallgatom órákig a másikat anélkül hogy beleszólnék.
2021. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajna igen.
2021. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!