Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha félek a...

Mit csináljak ha félek a közeledő 4.hullámtól?

Figyelt kérdés
Itt a negyedik hullám, rengeteg halott, rettegő emberek, köztük én is. Nagyon félek, nem merek kimenni az utcára se, még családból is csak a szüleimmel merek találkozni. Nagyon félek, kicsit megnyugodtam , hogy kevesebben kapták el az elmúlt időszakba, most viszont itt van a küszöbön a negyedik hullám. Még 1-2 hullám és biztos elkapom én is és nagyon félek, mit csináljak? Vakcinára várok nagyon, hogy megkapjam, tönkretette a virus az életem.

2021. febr. 24. 02:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
19/L
2021. febr. 24. 02:53
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Ennyire ne görcsölj rá (véleményem szerint), tanulj nyelvet vagy bármi kreatív tevékenységgel kösd le magad, amíg nem lehet kimenni, esetleg tervezgess, írd össze: mit szeretnél csinálni, amikor már lehet.

Az első hullámban olvastam önkéntes pszichológusokról, akik felajánlották segítségüket e nehéz helyzetben, esetleg rákereshetsz ilyenre is, vagy ha ingyenest nem találsz és van lehetőséged, vegyél igénybe fizetőst.

2021. febr. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A harmadik van itt, nem a negyedik. Jó lenne, ha nem vészmadárkodnál ennyire.
2021. febr. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Kamu
2021. febr. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Sztem is ironizál
2021. febr. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

A harmadik kezdődött most el.

Tavasszal nem igazán féltem,örömmel mentem be az irodába (heti két rövidített napot).

Ősszel féltem,főleg okt.-novemberben.

Vigyáztam,betartottam mindent,nem kaptam el.

Most nem tudom miért,nem félek.

Próbálok úgy élni,mint vírus előtt,már orvoshoz,ügyet intézni simán megyek.

Vírus előtt sem éltem igazán szociális életet,tehát ilyen szempontból nem változott tulajdonképp az életem:munka,bolt,orvos,ügyintézés,szülőkhöz való hazautazás,néha egy-két baráti tali(ez még nem volt,amióta vírus van).

Többször utaztam távolsági jártattal,nem volt probléma utánna.

A vakcinát nagyon várom én is,elsők közt regisztráltam,de most már azért hogy a vírus előtti konfortzónámból is kilépjek,ha olyan lesz már a helyzet.

Szerintem túlparázod,szabályok betartásával lehet normális életet élni,amennyire kell a mindennapokhoz.

2021. febr. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, várjunk még a negyedikkel, most jelenleg "csapó 3"-nál tartunk.
2021. febr. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd abba a hírek nézését, olvasását, és menj ki az utcára, meglátod hogy tök nincs semmi félnivalód, szinte minden ugyanolyan, mint eddig... Ha el is kapnád, fiatal vagy, hacsak nincs krónikus betegséged, lehet meg se fogod érezni.
2021. febr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Én szombaton kapom a második oltást (Pfizer), de külønösebben nem élek máshogy, mint a "kovid előtt"

29/F

2021. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Anyósom 2 hete kapta meg a másodikat. Ő Sputnyikot kapott. Azóta lélegeztető gépen van covid fertőzés miatt.


Bár gondolom ezt a választ úgyis törölni fogják és eretneknek kiáltanak ki, ettől függetlenül a tények nem változnak.

2021. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!