Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit gondol a szexuális...

Ki mit gondol a szexuális újraelosztásról? Hogyan valósítható meg? Megoldaná az incelek elnyomott helyzetét?

Figyelt kérdés

Fiatal felnőtt vagyok és szűz. A külsőm bár nem kifejezetten előnytelen, mégsem illik bele abba a férfiképbe, amit a mai modern női réteg preferál. Ennek megfelelően, és introvertált (persoanlity INTJ-T) személyiségtípusomnak köszönhetően nem is tudok a felszínes, hétköznapi témákon túlmenően kapcsolatba kerülni velük, hiába vagyok máskülönben művelt és humoros. Ezt a fajta kirekesztettséget és mellőzést/lenézést hasonlóan élem meg, mint ahogyan egy meleg barátom a szexuális beállítottságát. Illetve az én helyzetem annyival súlyosabb, hogy a nők által az irányunkba(incelek) tanúsított diszkrimináció ma egy teljesen elfogadott, legitim dolog. Mi nem vonulunk fel, nem megy értünk az utcára senki. Nincsenek szerverződéseink, ezért ezt az elnyomást teljes kiszolgáltatottságban és mély szégyenérzettel megtapasztalva többen erőszakos tettekre ragadtatják magukat - teszem hozzá, nem helyesen.

Ezért vagyok a szexuális újraelosztás nagy pártolója, amely nem úgy valósulna meg, ahogy azt sokan rosszindulatúan próbálják rásütni, nem. Én és a legtöbben közülünk a nők teljes körű döntési szabadságát pártoljuk, tehát nem arról lenne szó, hogy szexuális tárgyként adjuk-vesszük őket az akartukon kívül. Én a prostítúció ingyenessé tételét tartom az első nagyon fontos lépésnek, pontosabban állami kézbe vételét, hiszen ezen nőknek is meg kell valamiből élniük. Ez nem oldaná meg a helyzetet, de mindenképp hűtené a kiadatlan indulatotkat egy nő közelsége még akkor is, ha pénzt kapott ezért. Következő lépésként pedig elkezdhetnénk a társadalmi felvilágosítást, érzékenyítést. Röviden ennyi, már így is sokat beszéltem. A fórumunkban azt modták, hogy ne forduljak világi emebrekhez az ügyünkkel, de én mélyen hiszek abban, hogy a kommunikáció fontos, mert itt kezdődik egy jobb világ!



2021. febr. 26. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
90%
A baj ott kezdődik, hogy te ketagorizalod magad. Nem csodálom, hogy nincs senkid, már ne haragudj... Menj el pszichológushoz
2021. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
97%
Nekem prosti akkor sem kell, ha az állam fizet helyettem. Sokan mások viszont biztos szívesen élnének a lehetőséggel, annyira, hogy hamarosan csődbe menne az ország. Vagy hogy gondolod? Havi egy óra, amit a TB finanszíroz?
2021. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
27%
Patologias vagy. Intj-t, mi a tököm ez?
2021. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal csomagolnék és soha többé nem térnék vissza az országba, ha az adómat prostikra költenék. :D


"hűtené a kiadatlan indulatotkat"

Ez nagy tévedés, sok szexuális ragadozó és gyilkos is jó kapcsolatban állt a nőkkel, nem volt kielégítetlen ilyen téren.

2021. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
85%
Te biztos vmi kiégett egyetemista vagy 😀 Mert azok szoktak ilyen marhaságokon agyalni, meg órák hosszákat karattyolni a semmiről 😀
2021. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kérdésed tökéletesen rámutat arra, hogy miért nincs senkid :D Ismerkedesnel is ilyen betukombinaciokkal inditasz? 🤣
2021. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
98%
Ezt hogy kell elképzelni? A prostituáltak közalkalmazottak lennének? Azok után, hogy a kulturális dolgozók és az orvosok ki lettek penderítve abból a státusból? Szép jövőkép. :D
2021. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
100%

Prostitúció ingyenessé tétele?

Gyakorlatilag azt kívánod, hogy segélyezzenek életerős, fiatal férfiakat?

Hát nem, öregem! Ha szükséged van a prostik szolgáltatására, akkor fizesd meg őket! Nekik úgysem kell szülinapi, Valentin-napi ajándékot venned, nem kell vacsorázni vinned őket stb. Pont a szerelmi kapcsolatban élőkkel szemben lenne ez diszkriminatív.

2021. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
6%
Sok loser leszavaz, szánalmas :)
2021. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
98%
Szexuális újraelosztás, te Jézus isten :D te tényleg humoros vagy, korberohognelek. Aztán kielemeznel? X'D
2021. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!