Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van arra lehetőség, hogy az...

Van arra lehetőség, hogy az ember valamilyen úton módon üzenetet küldhessen a "Facebook csapatának" ?

Figyelt kérdés

"Zaklatás" jegyében szerettem volna egy facebookos közösségi oldalt jelenteni,

de legnagyobb bánatomra, ha ezt megtettem volna, az oldal szerkesztője bosszúból abban a minutumban szintén jelentette volna az általam már egy éve vezetett közösségi oldalt...

Nem csökönyös lájkokról szóló konkurenciáról van szó, hanem személyes, nekem célzott, már már zaklatás szintű dologról...

S ennek okán az egyetlen kiútnak azt találtam, ha a Facebook csapatának írhatnék erről egy pár soros kérelmet, melyben alázattal megkérném őket arra, hogy ne legyen a későbbiekben az illetőnek igazságtalanul lehetősége arra, hogy bosszútól vezérelve jelentse az oldalt majd felfüggesszék azt.

Van erre valamilyen út és mód?


Hálásan köszönök minden megértő illetve segítő választ!



2021. febr. 26. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem teljesen. Az illető nem kap értesítést arról, hogy te jeletettél valami kontentet amit ő osztott meg...
2021. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamint, az hogy te miért jeleted az egy érthető ok, lehet szankcionálnák is. De hogy téged mire tudna jelenteni ami következményt is von maga után??


Egyszerű példa.

Géza megkéseli Bélát. Pár napra rá Béla bézbóz ütővel fejbe vágja Gézát. Géza feljeleni Bélát. Béla vissza jelenti Gézát a késelésért. Ebben az esetben mind a kettő ellen indulhat jogosan eljárás. De ha csak Géza megkéseli Bélát, majd Béla feljelentést tesz, de nem csinált semmit, akkor Géza hiába jelentené Bélát, mert nem követett el semmit.


Te esetedben jogos lehet a zaklatás. De te csináltál valamit amiért jelenthet jogosan??

2021. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!