Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek baj az ha férfikén...

Szerintetek baj az ha férfiként szinte csak fehér színű cipőket hordok ?

Figyelt kérdés
A cipőim kb 95 % fehér van pár darab fekete meg egy sötétkék , azon kívűl több mint 20 fehér cipőm van szerintetek ez baj ?

2021. febr. 26. 17:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor keress egyéniséget, mert még nincs.
2021. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha nem Magyarorszagon elnel, elhinnem, hogy feher is marad. Te eros valoszinuseggel azonnal koszos lesz.
2021. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12 van kb 30 cipőm váltogatom őket és rossz időben nem veszem fel őket mivel nem olcsók bár nem is luxus ilyen adidas nike converse vans és ehhez hasonló márkájuak de azért igyekszem rájuk vigyázni 😑
2021. febr. 26. 23:36
 14/20 A kérdező kommentje:
☺️ ez a emoji akart lenni 😂🤣
2021. febr. 26. 23:36
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem pörgök csak kérdeztem , meg nővérem azt mondja hogy a bzik hordanak csak fehér cipőt ,bár szerintem ez marhaság , pláne hogy 180 cm magas vagyok és finoman szólva elég sportos 😂😅
2021. febr. 26. 23:48
 16/20 anonim ***** válasza:
A bortonbe divat a feher zokni es feher sportcipo! Ott statuszszimbolumnak szamit.
2021. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

17

Ott inkább a cipő állapota az, ami meghatárazó. Bár én nem vagyok magyarországi.

2021. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Oltoztet a feher cipo. Stilusos.
2021. febr. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tudod mid van neked? Cipőfétised, még ha nem is tudsz róla. Azért fehér és azért harminc. Aki nem akarja a cipőjét "láttatni", mert se önmagát nem érdekli a téma, se nem tervezi, hogy mások szeme azon legyen, az vesz valami sötét egyszínűt. Sötétszürkét, feketét. És ez általánosan mindenféle ruhadarabra igaz, most nem csak a cipőre gondolok. Ha nem a divatot nézzük, csak technikai szempontokat, akkor koszolódás szempontjából a világos ruhák sose a legelőnyösebbek. Viszont állandóan azokban lenni elveszett szürkeegérség. Ugye vannak olyan emberek, akiken soha nem láttál még mást azon az egy darab fekete farmeron és szürke pulóveren kívül, azt mondják az a praktikus, és ebből lehet is tudni, hogy teljesen közömbös számukra az egész ruházkodás, nincs ilyen irányú fétisük. A fehér mindenképp egy kiemelő szín, lehet, nem tudatosan csinálod, de benne van, hogy te ott azzal akarsz valamit, nem közömbös számodra, hogy mit húzol fel, mit látnak rajtad, meg meglátják-e egyáltalán.


Erről jut eszembe, ha pl. egy kövér lány nem akarja, hogy lássák, azért vesz fel fekete felsőt, mert nem csak karcsúsít, de jobban el is lehet vele a tömegben tűnni. Viszont ha ki akarja emelni, a kerek popsiját, vagy egy fiú a kidolgozott vádliját, azt sokkal jobban lehet egy világos nadrágban.


Akinek nincs cipőfétise, az egy-két darab néhány ezer forintos cipővel is tökéletesen le tudja élni azt az X évet, amíg az szét nem szakad, és ne feltétlen gondold, hogy lehetetlen olyat választani, ami ne nézne ki nagyon is jól. Ha valakinek valami ruhatípusból feltűnően több van a szükségesnél, azt ruhafétisnek hívják. Most mondok direkt egy random hülyeséget, ha valakinek a kalap a mániája, akkor annak lesz hatszázféle kalapja. Nincs ebben semmi kirívó, nőknél sose volt, és ma már a fiúk nagy része is meg van veszve a mindenféle jól kinéző cuccokért. Rohadtul nem vagy vele egyedül... csak nem mindenki pont a cipőtémára van annyira ráállva. Más ruhadarabokkal hogy állsz, másokból is van harminc, vagy az teljesen érdektelen?


(Ne foglalkozz a nőismerősök csipkelődéseivel, egyszerűen nem tudják feldolgozni a nők - megérne egy külön misét a téma -, hogy ma már a fiúk sem úgy néznek ki, mint egy tekercs bontási kátránypapír, hanem sokszor stílusosabban, mint ők. Leginkább attól vannak megrémülve, hogy a férfiaknak is lett alakjuk, és nem az a vasgyári zubbonyforma, ami csakis arra az ősi feladatra volt, hogy önmegvalósítás helyett hazahordja a fizetést. Ez a бuzizás egyszerű kerékkötés, és ha ennek bárki állna, akkor a mai fiúk is pont úgy öltöznének, mint a nyugdíjas bácsikák a bosnyák piacon, na az kéne még...)

2021. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
19 hát igen szeretem a sneakereket mániám gyűjteni őket de tudok erről hogy nekem ez van ,és engem nem is zavar nem iszok nem cigizek egészségesen élek mindennap napi több órát edzek , és úgy vagyok vele hogy inkább erre költsem a pénzem mint inkább alkoholra vagy valami más fszságra amire mások szokták költeni a pénzüket , és igen szerintem tök igazad van hogy jönnek a nők a női emancipációval meg a nemi eggyenjogusággal közben pedig én is azt veszem észre hogy sokuknak szúrja a szemüket ha egy férfi az átlagnál jobban ad magára rögtön ráteszik a b*zi jelzőt , vagy hogy nem férfias sajnos
2021. febr. 27. 13:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!