Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember, aki...

Létezik olyan ember, aki szereti a koronavírust, örül neki hogy van?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Ha arra ösztönözné az embereket, hogy ne tojjanak annyi gyereket, örülnék.
2021. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Az oltás és maszkellenesek, mert így tudnak hisztizni. Komolyan gondolom ezt, nem gúnyolódásból írom. Mintha konkrétan örülnének neki, hogy tudnak min hőbörögni, osztani a konteókat és így valakinek érezhetik magukat.

Arról nem is beszélve, amikor jönnek a nenézamédiját miközben facebook-os kamuoldalakat bújják reggeltől estig.

2021. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Csunya vagyok. Csinalok egy jo frizurat, felteszem a maszkot, egy divatos napszemuveget es jo nonek erzem magam. Isteni erzes.
2021. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanaz, mint a #3. Na meg az online oktatásnak is örülök. De így konkrétan nem a vírusnak, mert a nagyszüleimet féltem azért.
2021. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én több szempontból sem bánom, bár nagyon várom már a végét. Sajnos édesapámat nemrég elveszítettem, elhunyt, és annak utólag örülök, hogy azokban az időkben, amikor az egészségi állapota miatt legtöbb segítségre volt szüksége, akkor nem kellett bejárni egyetemre órákra, hanem home office volt és így többet tudtam neki segíteni, meg több időt is tölthettem vele.

Nyilván akkor lennék boldog, ha most is velem lenne, örökre fájni fog a hiánya, de azért most nagyon borzalmas érzés lenne, hogy ha még kevesebbet lehettem volna vele.

2021. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Addig a néhány hétig örültem neki tavaly tavasszal, amikor az emberek komolyan vették a 1,5 méter távolságot meg a többit. Nem lihegtek folyton a nyakamban pl. pénztárnál sorban álláskor, és az utcán is képesek voltak kikerülni, nem úgy mentek el mellettem, hogy közben belém törölték a vállukat. Most már ez lecsengett, hiába vannak még mindig kiragasztva mindenhol a jelzések, megint pontosan ugyanúgy leszarják az emberek a másik személyes terét, mint régen, így már nem az igazi.
2021. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5-s vagyok. Édesapám nem a vírus miatt hunyt el, azt hozzátenném. Más miatt. Nyilván féltettem őt és sokkal jobb lenne ha most is velem lenne, de ha akkor nem lett volna a távoktatás a járvány miatt, akkor kevesebb időm lett volna segíteni neki és itthon is jóval kevesebb időt tudtam volna tölteni. Úgyhogy azt félig-meddig ennek a vírusnak köszönhetem, hogy az utolsó hónapjaiban többet lehettem vele. (Különben nem tudtam akkor még, hogy pár hónap múlva itt hagy engem, mert totál hirtelen történt.)
2021. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azért mert így itthonról tanulok és nem kell a kollégiumba lenni
2021. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülök annak, hogy elegendő heti 1-2-szer bemenni az irodába, és akkor is üres villamoson, metrón utazom a csúcsidő közepén. Imádom a távoktatást, ez az egyetlen módja, hogy a tanulás legalább minimálisan összeférjen a teljes állású munkával.



A többi dolog terén én se bánnám, ha nem lenne vírus, bár alig járok el valahova.

2021. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Én minden egyes aspektusától rosszul vagyok. Szeretnék beülni egy kávézóba, beülni a moziba, egy kocsmában meginni egy sört, elmenni egy koncertre, bulizni, fesztiválra menni, elmenni az uszodába, az edzőterembe, a Szépművészeti múzeumba, elutazni Hajdúszoboszlóra, vagy külföldre, beülni vacsorázni, és egyáltalán a pofarongy nélkül létezni, DE NEM LEHET. Ezt mind mind elvették tőlünk, és 1 éve hitegetnek, hogy csak még 2 hétig kell kibírni. Az életünk teljesen megváltozott 1 év alatt. Amióta élek, ilyen drasztikus beavatkozást senki nem gyakorolt az életemre. És a legrosszabb, hogy az emberekbe beleültették a halálfélelmet, az egymástól való távolságtartást, bizalmatlanságot, gyanakvást. Ez a vírus a fejekben messze nagyobb pusztítást végzett, mint az emberi életek terén.
2021. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!