Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komoly, hogy a korlátozások,...

Komoly, hogy a korlátozások, online oktatás hosszú hónapjai alatt egyetlen egy hónapra járt az "ingyen" internet a diákoknak?

Figyelt kérdés

Még valamikor a télen volt a hű de nagy internet támogatás azoknak, akik online oktatásan részesülnek. Az online oktatás azóta is tart, de az ingyen net azóta el lett felejtve.

Mondjuk, azt az egy havit is dugják fel maguknak, mert valójában nem ingyenes volt az. Csak annyi, hogy egy hónapra, egyetlen egyre , a hai net ára kb 1000 ft ki lett írva. Ezzel baromira nem lettünk kisegítve!


2021. márc. 2. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Örülök, hogy ez a legnagyobb gondod.
2021. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok fideszes, mielőtt jönnének a köpködő kommentek de!

Ott tartunk, hogy már semmi sem jó:

Ha nem adnak miért nem adnak? Ha adnak miért csak ennyit adnak?

2021. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván ez is csak látszat intézkedés volt. Nagylelkűen elengedtek -egy- havi net számlát, mert minden diáknak joga van a digitális oktatáshoz...Hát igen, mai árak mellett ennyi engedmény egy táska fos. De ha végig igényelhetö lenne az online oktatás alatt, egy hangyányi segitség lehetne.
2021. márc. 2. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Én gimnáziumba járok, az én sulimban még mindig adnak ingyen internetet, csak minden hónap elején külön kell rá regisztrálni.
2021. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szintén van azóta is! Havonta kell jelezni a szolgáltatónak.
2021. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
December 9.-én, én úgy tudom meghosszabították 90 nappal. Nem lehet, hogy te felejtetted el jelezni hónap elején a szolgálgatónak?🤔🤔
2021. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én sehol nem láttam, nem hallottam erről tájékoztatást. Akkor megkérdezem a szolgáltatót.
2021. márc. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!