Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy van még mindig ennyi...

Hogy van még mindig ennyi hallott ha az idoseket beoltották?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 20:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
halott*
2021. márc. 2. 20:04
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
mert még nem oltották be öket, másrészt nem csak öregek halnak meg, a fiatalok is
2021. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Úgy hogy hazudnak talán? 🤔
2021. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Sokakat beoltottak már, de nem mindenkit, és pár százat rányomnak a valós adatokra, hogy ne tudjunk visszamenni suliba érettségire készülni, amit ugyanúgy megtartanak, hogy termékenyítsék meg a prostituált édesanyjukat.
2021. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szerintem is hazudnak es rengeteggel kevesebb halott van
2021. márc. 2. 20:28
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Nincs minden idős beoltva. Az időseknek van az a furcsa szokásuk, hogy meghalnak. Na most ez a haláleset lehet a covid miatt, vagy a végelgyengülés miatt.


2020-ban az országban a a halálesetek száma 139549 volt, ha ezt elosztjuk 366-tal akkor átlagosan napi 381 ember halálozik el kis hazánkban. Ebből van cirka 200 covid+más krónikus betegség miatti haláleset.


Mielőtt nekem esnétek, nem vírustagadó és oltásellenes vagyok. Csak szeretem a számokat.

2021. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Kedves négyes... És kérlek mondd el, hogy miért jó az nekik, ha nem tudsz a suliban az érettségire készülni. Ezért miért "nyomnának rá párszázat a valós adatokra"? Komolyan érdekel a logikai összefüggés.


Kedves kérdező!

Nem oltottak be minden időst. Nekik is választható csak a vakcina, nem kötelező. Plusz gondok is voltak, mert nagyon sok regisztrált időst nem hívott az orvosa(nagyszüleim pl így jártak).

Vannak még fertőzött idősek, akik majd vagy meggyógyulnak vagy nem...

Illetve fiatalabbak is ugyanúgy meghalnak.


A mutációknak köszönhetően pedig gyorsabb terjedésre képes a vírus, emiatt több a fertőzött= több a halálos áldozat.

2021. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
74%
Szerintem ilyesmiken akkor kezdjünk el agyalni ha már a lakósság legalább 70-80%-a be van oltva s kialakul egyfajta “nyájimmunitás”. Addig felesleges azon gondolkodni ,hogy miért vannak még mindig fertőzöttek (és halottak), még csak nemrég kezdték beoltani az embereket, kicsit messze még a vége.
2021. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kérdező a szokásos ostoba demagóg, felesleges neki magyarázni bármit is.

Több halott van amúgy...de jó struccot játszani.

2021. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy részről el van túlozva a halottak száma, legalábbis egyéb haláleseteket is erre fognak.

Más részről meg sajnos sok olyan idős is meghal, akit beoltottak. A rokonságomban is van ilyen, 1-2 héttel oltás után mindketten meghaltak 3 nap különbséggel. Nem voltak betegek :(

2021. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!