Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a jó megoldás ebben az...

Mi a jó megoldás ebben az esetben, vagy egyáltalán létezik e bármilyen megoldás?

Figyelt kérdés

Páromat nagyon szeretem, viszont a szüleit és a testvérét nehezen tudom elviselni. Most nem fejteném ki, hogy ennek mi az oka, a kérdés szempontjából talán nem is lényeges. Párom természetesen szereti a családját, így nekem is el kell valahogy viselnem az állandóan okoskodó anyóst meg az idegesítő, beképzelt tesócskát.


Van bárkinek valami jó tanácsa számomra? :D


Van valaki hasonló helyzetben? Ha igen, ti hogy viselitek el a párotok családját?


2021. márc. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám az asszonyomnak, hogy rohadtul idegesítő az egész családja és nem szeretnék velük érintkezni semmilyen formában, de azért őt imádom.
2021. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kínos szitu :)
2021. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sértődés van, ha bármi rosszat merek mondani a családtagjaira :D Na jó, talán a sértődés túlzás, de nyilván rosszul esik neki, volt már rá példa. Valahol ezt meg is értem.
2021. márc. 5. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Áh.. hány évesek vagytok? Én alapból tudtam, hogy utálatosak a szüleim, szóval ezt megbeszéltük a csajommal. Fordítva is így van. :D
2021. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez majdnem szakításhoz vezetett.

Szerencsére sikerült olyan kompromisszumot kötni, hogy kölcsönösen nem látogatjuk egymás családját rúl sűrűn, max karácsonykor, és nyáron 1x 2x.

Ő megy a szüleiz, nem ők jönnek.

2021. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
En ma mondtam meg neki, hogy az anyja egy lila öves idióta. Fel kurta az agyamat. Az ember nekem adott igazat. Mert nem mindegy hogy antidepresszánst iratok vagy allergia gyógyszert. Az anyja azt mondta ő honnan tudja melyik gyerekének mi kell. Nyugi három gyereke van.
2021. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk van ilyen. Én nem tartok velük kapcsolatot. Férjem megy látogatni őket, teljesen rendben van ez így.
2021. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!