Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újabban miért nem teszik ki...

Újabban miért nem teszik ki az emberek a piros karantén matricát? Mostanság láttot valaki ilyet, vagy tett ki? Mióta nem kell?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Egyik barátnőm társasházban lakik és amikor tegnap voltam náluk láttam, hogy a szomszédjuk ajtajára ki van téve a matrica - vagyis inkább felcelluxozott papír.
2021. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Túl nagy pánikot okoz egy cetli. :) Illetve a rendőrség kapacitása is véges, de felénk is van (csongrád megyei falu), ha van pozitív teszted, akkor mennek és ellenőrzik, hogy otthon vagy-e
2021. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Igen, pánikkeltő pl.: egy 10 emeletesben, ahol idősek, kölykös családok élnek, és mondjuk. ha az illetőnek van még valami negatív tulajdonsága, tehát tök megkülönböztető.

A lényeg, hogy be kell tartani a szabályokat, nincs ki-bejárkálás sehova sem-, a yardok ellenőrizhetnek, vendég nuku ilyenkor, és talán okés tud lenni a dolog.

2021. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
mert teljesen felesleges, nálunk tavasszal kb három hónapig kinn lógott a főkapun (társasház), meg mellette a kézzel írt cetli, hogy nem kell megijedni, nincs semmi baj, csak külföldről jött és ettől hiszikézni kell -_- nem való semmire, az esetek többségében úgyis csak hisztéria van mögötte. aki meg beteg, és szrul van, az amúgy se szokott kószálni menni (nekem legalábbis soha nincs kedvem pont akkor vándorolni mikor atomszrul vagyok láztól vagy ilyesmi). aki meg nem beteg, azt minek házi őrizetben tartani?! (költői kérdés volt, tudom a választ, mert Hisztéria...)
2021. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
A mi házunkban lazán kihordta a covid-ot egy pár és utána hencegtek vele, hogy nekik meg sem kottyant, betegen jártak be dolgozni... Cetli a másodperc töredékéig nem volt az ajtajukon. Egyéb kérdés?
2021. márc. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!