Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinézetre mi a különbség az...

Kinézetre mi a különbség az oláh, romungro, és beás cigányok között?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Hát az oláh cigányok akik nem vegyultek össze más cigányokkal azok általában világosabb bőrüek ( de ha a felmenőik keveredtek más cigányokkal akkor nem biztos)és teljesen más az arcformájuk(mondhatni hogy kerekebb.)mint a rumungroknak a rumongrok azok általában sötétebb bőrüek,tehát jobban látni rajtuk hogy cigány és a férfiaknál az figyelheto meg hogy hosszukasabb az arcuk de persze ez nem mindig így van, de legjobban onnan lehet őket megkülönböztetni hogy ők teljesen elhagyták a cigány szokásokat.Az oláh cigányoknál lányoknak, nőknek szokás ha meghagyják hosszúra a hajukat tehát ritka az ha egy oláhcigánynak rövid a haja.És a nök általában szoknyát hordanak, de ez a szokás már kezd elavulni.a beás cigányokkal teljesen változatos mivel ők általában keverednek vagy oláh vagy rumnogrokkal vagy magyarokkal és itt bármi lehet.De persze ez az egész csak általánosítás vannak kivetelek
2021. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Joell ***** válasza:
89%
hát azt igy nem lehet szerintem megmondani..
2021. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
74%

Kedves első válaszoló.


Ha az Oláh cigányok nem keveredtek akkor szerintem nekik kellene barnábbak lenniük,mivel indiából származnak ők is,ha világosabb bőrűek akkor azt tudom elképzelni,hogy fehérekkel is keveredtek,de az is felmerült bennem,nem vagyok cigány szakértő l,de lehet ,hogy Indiának 2 teljesen különböző pontjáról indultak meg a romungrok és az Oláh cigányok,ugye Indiában is délebben barnábbak az emberek északon pedig világosabbak.

2022. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!