Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráírnátok a helyemben?

Ráírnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori:

Exem legjobb haverja (K) aki időközben az én haverom is lett, és sikerült beleszeretnem. Szakítottam exemmel (G), rá pár hónapra szerelmet vallottam neki, visszautasított azt mondta hogy fél évig ne beszéljünk, utána folytathatjuk a barátságot (ez már rég letelt). Közbe én elmondtam exemnek hogy beleszerettem K-ba, ezért K letiltott. Azóta feloldotta a tiltást, vissza is jelölt, csak nem tudom ráírjak e. Úgy érzem az érzéseim elmúltak iránta, de barátként és emberként nagyon hiányzik

Ti mit tennének?



2021. márc. 8. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az intelligens választ👏
2021. márc. 8. 16:46
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha annyira fontos megkérdezném, hogy ez mi a franc volt.

De mivel van tartásom és önbecsülésem már nem érdekelne és még ki is törölném az ismerőseim közül 😊

2021. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha bejelöl valaki ismerősnek egy hosszabb szünet után, én megkérdezném, hogy mi van vele, meséljen, mert érdekel a jólléte.

Nem aggatnék rá semmit, csak meghallgatnám.


De ez tiszteletben tartanám, hogy barátságot akar és nem akar közös gyereket velem.

2021. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk leírnám amit gondolok...
2021. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!