Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne végre elérni,...

Hogyan lehetne végre elérni, hogy az emberek ne szegjék meg a koronavírus elleni védekezésről szóló, nevetségesen egyszerű és lágy szabályokat?

Figyelt kérdés

A legnormálisabb megoldás minden nem-létszükségletű üzlet bezárása lenne és egész napos kijárási tilalom kb júniusig, így legalább nyártól már meglenne a megfelelő átoltottság és a vírus is eltűnhetne.

A szabályszegések száma napról napra nő, én igyekszem segíteni a rendőrök munkáját azzal, hogy felhívom a figyelmét azon parkokra vagy közterületekre, ahol maszk nélküli embert látok, hiszen csak a büntetésből értenek az ostoba szabályszegők.

A büntetések mértéke nagyon alacsony, legalább milliós tétel esetén elmenne a kedve az embereknek a maszk nélkül flangálásnak és kijárási tilalom megszegésének.


2021. márc. 10. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
"A szabályszegések száma napról napra nő, én igyekszem segíteni a rendőrök munkáját azzal, hogy felhívom a figyelmét azon parkokra vagy közterületekre, ahol maszk nélküli embert látok, hiszen csak a büntetésből értenek az ostoba szabályszegők." Eddig hittem el, amit írsz. Egyetlen szabályt betartó, radikálisabban vigyázó embert nem ismerek, aki szólogatna a rendőröknek. Nagyon nem életszerű. Egyértelműen provokatív a kérdésed.
2021. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A köztereken járkálnak a rendőrök, vagy az autóban ülnek, pl Örs vezér tere. Odamenni és szólni nekik nem lehet?
2021. márc. 10. 12:46
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Készíts rendőr jelmezt magadnak és menj, tegyél rendet,tartasd be a szabályokat!
2021. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszum pepi, milyen elvetemült emberek vannak. Vasvillával nem akarod megkergetni a jónépet? Már mindenkinek elege van ebből a sz*rságból, és erre még jönnek a hozzád hasonló önjelölt "rendőrök". Neked sincs jobb dolgod, mint másokon csámcsogni és büntit akasztani a nyakukba. Remélem büszke vagy magadra...
2021. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
ne unatkozz már ennyire
2021. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

de igen lehet, te undok kis spicli, nem baj, ez a diktatúra se tart örökké... majd fogsz te még sírni, kis p.cs

amúgy meg tényleg, igazad van, zárjunk be mindent végleg, végtére is mért ilyen buták az emberek, hogy dolgozni akarnának? valóban, kaját vásárolni meg közüzemi számlát fizetni meg én se értem minek kéne...

2021. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Kipcsak népünknél sehogyan sem. Ha jön a meleg, tutkó minden 4. ember csak azért is leveszi a maszkot és hasonlóan nem fogja komolyan védekezni.

De a lényeg, hogy kemény harcos kipcsak nép vagyunk így a XXI- sz.-ban is.

2021. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesen egyszerűen és lágyan jól el is bas.zták sok ezer ember életét és megélhetését.👏 Megérte? Bár gondolom téged nem érint és ezért vagy ennyire beszari és önző.
2021. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A hozzád hasonló önjelölt igazságosztóknak végül az a sorsuk, hogy egy barnább honfitárs jól megszurkál vagy félig agyonver kétszer.
2021. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
"Imádom" az ilyen kis spicliket, sok hasznodat vették volna ügynökként anno. Szerintem menj oda mindenkihez ahogy eddig is, egyszer majd úgyis eltöri az orrodat valaki.
2021. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!