Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb dolog...

Mi volt a legviccesebb dolog ami eletetek soran valaha tortent veletek?

Figyelt kérdés
lehet ciki, amin utolag csak nevetsz, egy r*hadt jo vicc amit hallottal, egy vicces sztori, barmi csak vicces legyen! meg akar vicceket is mondhattok. rohogni akarok egy jot!

2021. márc. 11. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Még 2. osztályban nagyon kellett pisilne. A tanár szigorúbb nőci volt és nem mertem kikéretőzni. És hát ugye be is hugyoztam. De ez még hagyján,a szék is átázott😃

Aztán ez a napokban történt,szintén hugyos sztori😂.

Jöttem haza gyalog és rámjött az inger.

Mondom kibírom hazáig.

Aztan ez eeősödött,mondtam hogy jó,ugyse bírom ki,a sarkon majd elnegedem magamat.

Aztan végül kibírtam a kapuig.

Ott aztán elengedtem magamat😃

Nem számítottam rá,de a nadragom jó háromnegyede csupa húgy volt és még a csizmám is húgyos lett...csak úgy tocsogtam a húgyomban😂😂

2021. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
ÚRISTEN ELSŐ , a legelső sztorid dettó ugyanígy történt velem :D szigorú tanár meg minden ááá , nem valami kellemes flashbackem volt ettől a választól xd
2021. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
:D Örülök neki hogy msm vagyok egyedül xD
2021. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Elso randin beborultam a bokorba, raadasul ugy hogy a fiucska megcsak segiteni sem tudott
2021. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ezt még gyors elmesélem.

Wellnessben voltunk a családdal.

Reggeliztünk és valami nagyon meghajtotta a hasamat.

Gyors felszaladtama szobánkig,ami természetesen a világ végén volt.

Így mi sem természtes,hogy befostam.

Ez még oké,de gyors berontottam a szobánkban és fürdőszobába és annyit forgólodtam,hogy a fal is szaros lett😂😂 Igen...😂

Aztán pont akkor is kérdezte meg a takarító,hogy kérünk e szobatakarítást.

Elfogadtam volna,de nem hinném hogy egy rossz szó nélkül is picolta volna le a fostos falat😂

2021. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1x totál bebaxXxva nem vettem észre a figyelmeztetést egy szögletes alakú kanális tetőnél. Jól ráléptem az oldalára, de legnagyobb szerencsétlenségemre pont "rombuszosan" érkeztem rá, becsapódott alattam, átfordult és a jó hegyes sarka telibe trafálta a férfiasságom egész részét. Igazán jól festettem full befáslizott ágyékkal.
2021. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagybáttyám lakodalmán (kb 8 éves voltam) az unokatestvéremmel miközben a "lakodalmasnép táncolt" felszaladtunk a házba és mivel a nagybáttyámék távol laknak tőlünk nekem a házban voltak a cuccaim, mert ott aludtam. És voltak ilyen gumipónik (kb 30) amiknek lelehet szedni a fejét és ezt megtöltöttük szappannal és rádobáltuk a táncolókra a lépcső tetejéről
2021. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer amikor ott nyaraltam nyáron az unokatestvéreméknél, akkor a kutyájuk (havanese) benn lakott a házban és az én ideiglenes ágyam (matrac) volt az ő kajaeldugóhelye és találtunk 2 virslit, 1 pizzaszeletet. És egy este egy sajt ért a lábamhoz. Szóval nagyon vicces volt
2021. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Hát van 2 is, amin úgy mai napig fogom a fejem:D

Az első nem olyan vészes de azért eléggé megnevettet most is:)) Amikor még nem kertesházban laktunk, olyan 5 éves lehettem, imádtam a buborékfújót, és egyszer leöntöttem vele egy öreg nénit a 7edik emeletről. Hát gondolhatjátok, mit szólsz szegény 😂

Aztán a másik, életem sztorija, ami számomra inkább ciki mint vicces.

Minden nyáron elmentünk tóra, ahol eltöltöttünk a családdal egy hétvégét. Pont megvolt és hát rengeteg ember vett körül, ott volt velünk a szomszéd család is, a fiú iszonyat helyes volt, nagyon tetszett mindig lestem :)) Hát nem meglátta ahogy átáztam.. Halálra pirultam, csak nézte, hogy az mi? De persze nem volt hülye, tudta mi az, csak hát nyílván muszáj volt a tudtomra adja. De nem volt bunkó, nem árulta el senkinek, pedig abban a korban voltunk, amikor a fiúk még szoktak röhögni ezen. :D Innen is hálás vagyok ezért neki, bár mar szétválasztott minket az élet és nem is hallottam róla már pár éve:)

24/L

2021. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!