Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek"nőies"? Egy...

Hogyan legyek"nőies"? Egy nőies nő milyen?

Figyelt kérdés

Jártam 1 fiúval 1 évig majd szakított velem azzal az indokkal,hogy ő komoly érett nőies nőt akar( azért hozzáteszem..ő se épp a legérettebb férfi.néha kifejezetten gyerekes)


Szakított,de továbbra se engedett el végleg. Még én sem szeretném feladni a dolgot,és megbeszéltük,hogy fejlődjünk mind a 2-en.

Nekem kellene pár tanács.Csak hogy ki hogy képzel el egy érett nőt. Vagy kinek mi a nőies.


2021. márc. 14. 17:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Hagy ezt a fenébe. Mond meg neki, hogy a nő olyan, mint amilyen te vagy. Egy nő vagy. Semmi értelme felvenni a nő jelmezt, ha egyszer eleve az vagy.
2021. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Ember, önazonos legyél! Ne mások elvárásainak, "nőiességről" alkotott elképzeléseinek akarj megfelelni. Valami azt súgja, találsz jobbat ennél az idiótánál.
2021. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

A parfum, a smink, a csinibb ruhak tehetnek KULSOLEG noiesebbe,de ha krnyelmetlen neked, nem kell ilyeneket hordani.


A gondoskodo (de nem onfelaldozo!!!!), kedves, erzelmes, joszivu es neha szeszelyes attitud, ami noies.

2021. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy ez a kérdés is nehéz futam lesz. Bizzátok már azt rám,hogy én változni akarok vagy sem!.


Nekem most tanács kell nem pedig a megszokott monológ a "légy önmagadról"


Én akarok változni,és ő is akar. Feltettem 1 kérdést.Erre válaszoljunk már.


A válaszokból majd én összeteszem azt amit úgy érzem meg tudok szokni.Ennyi.

2021. márc. 14. 18:32
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Válaszolni akartam én is, de a reakciódat látva, fuh...


szerintem a nőies hisztit máris birtoklod, nem állsz olyan rosszul tehát a dolgokkal :)

2021. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Mi is volt a hiszti? Hogy megkértem a kedves válaszolókat hogy a kérdésre válaszoljanak ne pedig minden másra? :).

Kérdeztem valamit. Arra várom a választ nem másra.Ha neked ez hiszti akkor el tudom képzelni te milyen lehetsz:)

2021. márc. 14. 19:33
 7/28 A kérdező kommentje:

És amúgy meg,a válaszomban semmi sértő,vagy lealacsonyító nem volt,ugyanis értem én amit írtak,de most nem erre van szükségem!.


Az meg hogy leidiótázzák,úgy ,hogy nem ismerik,nyilván nem fogom hagyni.Biztos nem bunkóságból írta,de nem véletlen szeretnék az említett személy kedvében járni.Kért valamit, és én úgy döntöttem,teljesítem. Ettől nem lesz idióta.


Abban meg biztos vagyok,hogy le fogják még páran írni hpgy legyek önmagam,illetve elemezni kezdik majd a kapcsolatot és a pasit,amikor erre semmi szükség. Ez azoknak szólt.

Ha meg így használod a szót hogy "női hiszti" csak szólok. Az ha egy nő rádszól valamiért,vagy elmondja a véleményét az nem számít hisztinek. Vagy ha szerinted az,akkor ne csodálkozzatok ha megkérdezitek a nőket hogy mi a baj? És a válasz az lesz hogy " semmi".

2021. márc. 14. 19:47
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

Csinos, igenyes, (szoknya, egyberuha, manikur, smink, ha megtobbet akarsz akkor magassarku, hajfestes, muszempilla)

Parfum

Legyel hazias tudjal fozni

Mondanam hogy legyel csaladcentrikus de az akkor jo ha belulrol jon.. de egy noies no nem karrierista.

2021. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Nelegyel feminista, ne mindenbe az elnyomast lasd, fogadd el hogy a noknek es a ferfiaknak mas szerepe van a tarsadalomban
2021. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

A feminista nem azt jelenti hogy mindenbe az elnyomást látja.

Férfi és nő szerep konkrétan már nincs .Mind a 2 nek ugyanaz a kötelessége

2021. márc. 19. 19:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!