Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolják a fiatalok,...

Paradicsom31 kérdése:

Miért gondolják a fiatalok, hogy ha gyermekük fog születni, már azonnal házasodni kell?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm tavaly szeptemberben jegyezte el a párját, és most februárban derült ki, hogy érkezik a baba, ami nem tervezett volt, csúnyán mondva "becsúszott". Ezért egyből kértek időpontot, és rá 2 hétre gyorsan megesküdtek, mondván, még nem látszik a babapocak. Nem ilyen esküvőt szerettek volna, nagy bulit akartak nyáron, egy farmon, a szűk családdal, barátokkal.

Ahogy láttam a fotókat, tényleg egy kis aranyos, szép, egyszerű esküvő volt, viszont egy fél sem volt elragadtatva, illetve azt látom, hogy a baba érkezését sem fogták még fel. A férfi szüleinél laknak együtt négyen, a férfi nagy számítógépes, nagyon szeret játszani, és költ is rá, a lány viszont nagyon az a bulis fajta, jelenlegi helyzetben is talál rá módot, hogy a barátnőivel iszogasson.

Szerintem nagyon rossz úton haladnak, jobb lenne, ha elmennének egy albérletbe, vagy felvennék a babavárót, és próbálnának egy közösségi otthonra gyűjteni, mert nemsokára érkezik a pici, és a számítógépen, a játékokon, és némi hitelen kívül, valamint a mamahotelen kívül más nincs :/ Esetleg beszéljek velük, vagy hagyjam, majd megoldják? Sajnálom őket.


2021. márc. 14. 20:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Mi közöd hozzájuk? Mi?
2021. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%

De tudod mit? Beszélj velük. Mondd el nekik mindazt, amit ideírtál.


Imádni fognak:)

2021. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit megjegyeznék, hogy nem lehet, hogy nem örülnék ennek a babának? A lány testvére a minap egy videót posztolt a Facebookra, amelyben az anyaméhben való fejlődés van. Pár óráig meg elérhető volt a videó, utána törölte a lány. Mintha titkolná, hogy terhes.. Vagy nem tudom.. Kicsit félek, mert nem akarok rosszat nekik, de ez a lány állandóan bulizik, iszik, és nem így képzelte, hogy hirtelen anya lesz, még úgymond "élni akart" volna, bulizni, kirándulni, csavarogni, de most azt hiszi, ennek mind vége lesz, ha megszületik a baba.
2021. márc. 14. 20:12
 4/37 A kérdező kommentje:
Sok közöm nincs, csupán jó barátok vagyunk, és szeretném, ha nem csinálnának hülyeséget :( és ne a gyerek bánja.
2021. márc. 14. 20:13
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezt az aggodalmadat is mondd el nekik.
2021. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%

Az én párom mai napig gépezik, ahogy én is, és költünk is rá. :) Egyik barátnőm férje szintén. És mindannyian normálisak vagyunk. Egy gyerek miatt a hobbit nem kell feladni.

Ha ők anyósékhoz szülnek, akkor oda. Nagyon sok családnál van ez így. Valszeg nincs pénzük albira, hitelt meg nem akarnak felvenni, nagyon okosan, főleg ha lehet 1 év múlva elválnak.

Te az ő életükbe ne szólj bele, ki vagy te? Nem kell őket sajnálni. Ő döntésük volt hogy megtartják.

2021. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
29%
Miért gondolják a fiatalok, hogy házasságon kívül szüljenek? Normális esetben előbb két ember összeköti az életét s aztán alapít családot. Nem pedig fűvel-fával kfél, aztán itt a gyakorin sopánkodik, hogy terhes lett, mit csináljon, mert az apa nem vállalja, ő meg még tanul....
2021. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vagy házas, kell apasági nyilatkozat, sokan azt akarják biztos megúszni.
2021. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
Ha meg abortuszra ment volna a csaj, azon vekengenél itt.
2021. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Lehet beszélek velük, próbálok segíteni, ha kérik :) szép család lennének ők egyszer, és úgy tűnik most van itt az ideje. Csak szeretném, ha nem a pici bánná :) hiszen ő semmiről nem tehet.

Nem ítélem el a számítógépes dolgokat :) csak attól tartok, még nem érzik magukat dolog komolyságát, amíg el nem jönnek az utolsó hetek.

2021. márc. 14. 20:17
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!