Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik azok amiket mostanában...

Mik azok amiket mostanában próbáltatok rendelni vagy venni boltban, de nem volt kapható, készlethiány volt? Vagy hiába keresitek nem gyártják? Vagy még fel sem találták pedig kellene? Vagy csak nagyon aránytalanul drága kapható belőle?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
pokémon kártya
2021. márc. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Lókolbász
2021. márc. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi tankönyvek :D
2021. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Telefonos kiegészítők nagyon drágák.
2021. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Milky Way krém nincs sehol! oooooáááááá! 😭😭
2021. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a könyvekkel vagyok így.

Már több hónapja szeretnék megvenni egy sorozatot, - ami egyébként elég népszerű, így nem gondolnám, hogy egyik napról a másikra csak úgy kifuttatnák, mert nem vesznek belőle eleget - de az első kötetekből (aminek olvasása nélkül nehéz lenne megérteni a cselekményt 😅) sehol nincs egy darab sem, a kiadó oldalán sem rendelhető belőle.

Ugyanakkor annál a bizonyos kiadónál közben azt látom, hogy sorra jönnek ki az új könyvekkel, de közben egy csomó más, régebbi szériából hiány van.


Amit még borzasztónak tartok, hogy újabban az antikvár könyveken nyerészkednek. Régen ugye azok jóval olcsóbbak voltak, ma meg már ott tartunk, hogy bizonyos esetekben jóval az utolsó ismert bolti ár felett vannak.

Egy olyan könyvet, ami boltban is max. 3000 Ft lenne... azt most 15-20 ezer (🤯) Ft-os áron vesztegetik? Ezek esküszöm, nem normálisak.

2021. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

És igen, tudom, hogy kézzel fogható papírról olvasni, a rekord idő alatt letölthető e-könyvek világában már “elavult”.

De én pont azért olvasok, hogy ne kelljen egész nap a monitorra gúvasztanom a szemeimet.

2021. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Egy boxkesztyű.. De vettem jobbat, szóval annyira nem bántam meg.

L

2021. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre kötelező olvasmányok, és egyes tankönyvek is. Valamint egy kókuszos kávépor, nagyon finom volt, de már sehol sem találom, netről meg nem érné meg..
2021. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Cseppentős d vitamin gyerekeknek.
2021. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!