Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez milyen internetes meme? Ki...

Ez milyen internetes meme? Ki mondta? Milyen kontextusban? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Már több youtube videóban is láttam (ilyen összevágott meme-es videók). Mindig egy kép volt a háttérben, volt hogy az a gondolkodó afroamerikai férfi, akit egyértelmű kijelentések alá szoktak "bevágni", volt hogy csak egyszerű semmitmondó kép volt a háttérben. A szöveg úgy hangzik, hogy "There is only one problem with barely legal teens. They are overage.". Nem biztos hogy szószerint így volt, az eleje lehet más volt, de ezt jelentette.

Beírtam google-ba is, nem találtam semmit. Nekem ez így nagyon out-of-context-nek tűnik, nem tudom értelmezni hogy mit is kellene jelentenie.



2021. márc. 16. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ez az? (elnézést az n-betűs szóért)

2021. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt a háttérbeli kép. De a hangsúly nem ezen van, nem erre irányult a kérdésem, hanem a szövegre.
2021. márc. 17. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
A szöveg szinte mindig változik, általában mindig valami olyasmire utalnak vele, amikor valaki elhiszi magáról, hogy logikusan gondolkodik, okos, jó ötletei vannak, stb., nem tudom, hogy ez így érthető-e.
2021. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez is megvan. De akkor eszerint valaki fogta magát és kitalálta a szöveget? Nem származik "sehonnan"? És mire is utal vele egyáltalán?
2021. márc. 17. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!