Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezeknek a tüntetéseknek lesz...

Ezeknek a tüntetéseknek lesz nagyobb következménye?

Figyelt kérdés
Világszerte tüntetnek a nők jogaiért és a szexuális zaklatás ellen is. A tüntetések most kezdtek csak nőni. Sokan nagy felhajtásnak gondolják ezt, ami szerintem nagy baromság. IGENIS tenni kell ezért, hogy ne higgyék azt, hogy a nőket félelemben lehet tartani. Ezt 17 éves fiúként mondom. Meg kell védeni a őket és ki kell állni értük!

2021. márc. 18. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én szexuális zaklatás ellen vagyok, úgy gondolom nem a nőket kell megvédeni, hanem a szexuális zaklatás áldozatait. Nem csak a női áldozatokat.
2021. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, helyesbítek, köszönöm.

Ez igaz, mindenkit meg kéne védeni akit zaklattak.

2021. márc. 18. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a tüntetésektől nem lesz kevesebb beteg ember, szóval az erőszakot ugyanúgy elkövetik majd.... lehet, hogy a büntetés súlyosabb lesz, de ennek nincs olyan mértékű visszatartó ereje, mint sokan hiszik.

Szerintem is kell tenni a zaklatások áldozataiért, de nem érzem megoldásnak azt, hogy tüntetés van. Szükséges, de nem elégséges lépés.

2021. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximum annyi következménye lesz hogy az egész téma nagyobb visszhangot kap majd. Jobban figyelnek rá az emberek és talán azok, akik átestek erőszakon nem fogják úgy érezni hogy egyedül vannak.
2021. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd megtapasztalod hogy ez és a többi felbújtás tiltakozás bizonyos célok miatt van .Haszna nincs neki . Nem a bajok megelőzésére hanem elfedésére . Pl a hatalom tilt büntet dolgokat , mindent szabalyoz . Trükk kiskapu lefizetés vagy kapcsolat kimossa a trógert . Masik űgy a környezet megmentese , akik szennyeznek azoknál a penz a lehetőség de nem tesz semmit , felégeti az erdőket terjeszkedés miatt , tankhajókból ömlik az olaj . A bírságok nekik fillérek emiatt sem nem fognak valtoztatni . Értelmetlen drága kampány mind . Eddig klímahisztéria , migrans bajok , most műjárvány . Ezzel keresnek sokat a kevesek a 100 milliós lakosság kárára .
2021. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!