Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem veszi figyelembe a...

Miért nem veszi figyelembe a barátom amit kérek tőle?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány instagramon és követik jópáran. A barátom is követi és én is. Én igazából azért mert szoktam követni olyan profilokat amik csak úgy kiégetnek. Borzasztóan gáznak gondolom de néha tényleg jót nevetek az egészen. Na a barátom viszont folyamatosan likeolja ennek a lánynak a borzasztóan igénytelen fehérneműs pucsitos mellkidobós képeit. Ha egy olyan nőről lenne szó aki tényleg nem igénytelen, ad magára, és egy tényleg igényes jól sikerült kihívóbb képet kirak és likeolja nem érdekel, én is ugyanúgy likeolom. Viszont zavar, hogy itt van ez a borzasztóan proli lány aki ezzel akar hírnevet szerezni. Néha bele nézek abba amiket kirak és azt látom hogy arra veri magát hogy az összes lány “akinek savanyú a szőlő” mennyire szánalmas miközben a pasijaik meg rá nyáladzanak. Erre én nyugodtan akár nevetve mennék tovább csak közben szar érzés hogy az én pasim is ilyen. Kértem tőle, hogy ezt az egy lányt hanyagolja, hogy miért kell ezt mindenki tudtára adni ha ennyire bejön neki ez a lány. Mert nekem kicsit álszent mikor arról beszél milyen igénytelen a csaj, mennyire buta és gáz de azért minden képét likeolja.

Miután értelmesen elmondtam neki hogy miért zavar, miért érzem több szempontból megalázónak, annyit kérek ezt a lányt ne likeolgassa, ne lássa már mindenki. Azt hittem megértette amit kértem és többet ér az hogy ne érezzem magam rosszul és ne veszekedjünk ezen mint az hogy likeolgathassa a csajt.

Érte ma megint jól kirakta a magát a csaj szokásos stílusában és látom a likeot. Azon lettem inkább mérges, hogy azt hittem megbeszéltük, de úgy tűnik teljesen lesz@arja amit kértem. Zavar hogy ennyire semmibe veszi amit mondtam amit normálisan nyugodtan elmondtam neki és ennyit se tud megtenni. Aztán én lettem a rossz és én rám van megsértődve hogy nekem mindig hisztiznem kell... pedig komolyan egyet kértem semmi mást, nem szoktam folyton valamit kitalálni, csak ez az egy volt. Nem tudom lehet én vagyok a rossz tényleg? Nektek mi a véleményetek?



2021. márc. 18. 16:19
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
34%
nehéz dolgok az életben...
2021. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
47%
Túlreagálod az egészet és féltékeny vagy. Próbálj picit visszavenni, nem tilthatod meg a másiknak, hogy mit nézzen.
2021. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
47%
Tudom hogy zavar, de addig nincs gond míg nem flörtölget vele. Mert akkor el kell gondolkodni azon kihez is vonzódik?
2021. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Tudom gyerekesen hangzik 18 évesen annak is érzem. Viszont nem tehetek róla ha ennyire zavar. Azt hittem ez egy korrekt kérés. Imádom, hogyha pl én oda ülnék egy srác mellé és flörtölnénk fel lenne háborodva. Miközben annyi a különbség, hogy ő online küldi a jeleket a csajnak és meg akkor élőben tenném. Szóval az hogy korlátozom a szabadságát ne tartozzon már bele szerintem az hogy nem likeolhat egy random kurvát folyton.

Leszarom nézze de nem kötelező a tudtára adni. Én se likeolgatok olyan fiukat, akik félre érthetik azt, hogy csak a szexizős képeiket likeolgatom mint a vadbarom.

2021. márc. 18. 16:30
 5/47 anonim ***** válasza:
0%

4

Ez bizony komoly önbizalomhiány.

2021. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy ha nem ismerek valakit de bekövetem, és csak azokat a posztokat likeolom amik nem a hétvégi családi nyaralások készültek, hanem szexizős képek, lehet én vagyok hülye de nekem ez flörtölés ugyanúgy mintha oda mennék. Ez kb olyan mint amikor élőben együtt ülltök pl egy kávézóban de a srác a másik asztalnál lévő csajjal szemez. Tiszteletlen dolog szerintem, ha ezt a másik tudtára adod. Azért mondom ezt, mert engem aki így likeolgatott hogy csak a kihivobb képeimet (nem mintha olyan durvák lennének) előbb utóbb nem csalt a megérzésem és fel akartak szedni legalább egy menetre. Vagy pl mikor látom hogy a csávó aki szemezik velem ott van mellette a barátnője őszintén sajnálom a csajt. És amikor tudom, hogy a srác aki likeolgat bár sose beszéltünk ott a barátnője ugyanezt az érzést érzem.
2021. márc. 18. 16:35
 7/47 A kérdező kommentje:
5-ős kifejtenéd?
2021. márc. 18. 16:36
 8/47 anonim ***** válasza:
35%
A féltékenység az önbizalomhiány egy megjelenési formája, főleg, ha te is élveznéd, ha féltékenykedne.
2021. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
23%
Nálam már repültél volna egy ilyen kérés után. Ugyanezt ajánlanám a barátodnak is.
2021. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen igaza van a lánynak, nem látja a fiú hogy mit kapott vele
2021. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!