Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha a Wish-en...

Mit tudok tenni, ha a Wish-en a fiókom érvényességéhez beküldött fotó után 6 nappal sem válaszolnak?

Figyelt kérdés

Évek óta használom a wisht. Ezt az üzenetet kaptam:"Sajnáljuk az esetleges kellemetlenséget, de a fiókod érvényesítéséhez szükségünk van néhány adatra.Kérjük, add meg a fényképes igazolványod másolatát, hogy azonosíthassuk a személyazonosságod.Miután megkaptuk ezeket az adatokat, hamarosan újra elkezdheted a vásárlást.

Tölts fel egy fényképes igazolványt"

Ezt 6 naapja megtettem, akkor azt írták 2-3 nap múlva válaszolnak de semmi. Vásárolni addig nem tudom, a pénzem bent van a kupnjai felhasználási ideje sorban jár le. Ügífélszolgálattal addig nem vehető fel a kapcsolat míg nem igazolom magam és nem vissza nem írnak.Mit tegyek?



2021. márc. 23. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, várj. Minek teszel be pénzt hozzájuk? Egyáltalán mi a jó neked ebben az egészben? A wish egy szutyok. Mindenből szart küldd.
2021. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. márc. 23. 14:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!