Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok fodraszhoz menni,...

Nem tudok fodraszhoz menni, viszont megyek buliba, mi a . teendo?

Figyelt kérdés
Sajnos bezartak a fodraszok es mar nem voltam 3 hete. Alapjaraton hetente jarok barber shopba mert szeretem ha mindig jo a hajam. Mit tudok csinalni igy? Penteken meg szombaton is megyek bulini, tele lesz jo csajokkal.. 20F

2021. márc. 24. 12:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Húzz kalapot, az alatt nem látszik.

Vagy menj álarcos bálba, akkor mindenki látja hogy ott egy lenőtt ronda haj, de nem látják hogy a tiéd.


(Édes Istenem..... :D )

2021. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
Itthon lesz a buli vagy Dubajba mentek?
2021. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
8. Azt vágod,hogy ez nem mindenkire igaz?
2021. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%
10. És gondolod,hogy ha valaki adni akár magára,az egyből mások miatt teszi,és alapból nem akar jól kinézni?Lehet,hogy te nem törődsz magaddal,de van aki igen.
2021. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14: micsoda nem igaz mindenkire? Hogy heti 2 mm-t nő a haja????
2021. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Van akinek lassabban nő,van akinek gyorsabban. Nekem hetente kell járnom fodrászhoz,hogy úgy nézzen ki,ahogy akarom. Más meg azért sír,mert eltelt egy hónap,és már nem olyan,mint volt. Ez persze függ a haj stílusától is,stb,és egyéni preferencia. De sok ember fogyaszt sok egészséges ételt,vannak akik nem,és más a szervezetünk.
2021. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

17: azért írtam, hogy 2-3 mm hetente... Mert van akinek gyorsabban, van akinek lassabban..

De ne akarja már itt senki bemesélni, hogy heti több cm-t nő a haja, és vállalhatatlan a frizurája egy hét után... :-D

2021. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem azért vállalhatatlan,mert teljesen elveszíti a világ legegyszerűbb formáját,és én szeretek jól kinézni. Semmi bonyolult nincs benne egyébként. Mindenkinek más a haja,és más a feje.
2021. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérdező ha pesti vagy elvállallak otthon ( barber vagyok ) jó pénzért
2021. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
13. Persze jó helyen csinálják, akkor nem hívják rájuk. Csak ne legyen meglepetés a bulin, akkor nem a fodrász fogja kifizetni csak, ha talál. Utalni akartam, többe kerülhet ez az terv emiatt a kérdés hitelességre és komolyságát ott van ahol. Egyértelmű neki a válasz csak kommentelünk neki, mint egy kupacs idióta és mások meg oda trollkodnak.
2021. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!