Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Turi Tamás miért ennyire...

Turi Tamás miért ennyire vallásellenes?

Figyelt kérdés

Honnan jött neki ez a nagy vallásellenesség? Semmilyen műszaki vagy természettudományos végzettsége nincs, illetve olyan sem, ami valláskutatásra irányulna, mégis megkérdőjelezhetetlennek állítja be a szavait. Sok videóban úgy nyilatkozik, mint ha teljesen egzakt dolgokat mondana, mint ha nem lehetne megkérdőjelezni.


https://www.youtube.com/watch?v=DdV7YHOoAyQ



2021. márc. 28. 11:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Beteg és dühös.
2021. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem beteg. Bírom a pasit
2021. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem agyilag gondoltam :)
2021. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Annyira kell kétkedni hogy mindenben nem szabad hinni. Például gyík emberekben meg ilyenekben.
2021. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

@12:09


Azért nem beteg mert te bírod?


Én eléggé ateista és materialista vagyok, tehát ezekkel a nézeteivel nem tudok vitatkozni, viszont emberként tényleg egy ilyen meggyötört beteges lelkületű lecsúszott figurának tűnik, amiről nem feltétlenül csak ő tehet, lehet az élet hozta így össze neki.


De azt nem értem miért kell bárminek vele kapcsolatban ekkora jelentősléget nyilvánítani. Ha nem írnál ki róla kérdést, én konkrétan azt sem tudtam róla hogy Túri Tamás mint internetes perszóna még létezik...

2021. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%

"lecsúszott figurának tűnik" - Ha a mai szépségideálnak megfelelne, akkor gondolom nem tűnne neked lecsúszottnak.


Vallásellenesség meg szerintem teljesen érthető. Vallásokkal ellentétben a tudomány a tényekre, megfigyelhető dolgokra, nem pedig irracionális / saját magunk által generált érzésekre alapszik. A vallás megkötözi az embert.

2021. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%

6/6


azért mellébeszélésben te sem vagy rossz.


sztem nem azért nevezte lecsúszottnak, mert kopasz és szemüveges, hanem mert mondjuk olyan aszott a teste, mint egy hajléktalannak. amit nem is csodálok, mert összevissza zabál minden egészségtelen dolgot ez a wannabe polihisztor.


vallás témában speciel igaza van, és nem gondolom, h bármilyen végzettség kéne ahhoz, h megnyilvánuljon a kérdésben.


ennek ellenére a pali egy "értelmesebb proli", semmi több. tipikus youtube-os észosztó:


- neten nagyon okos, de trágya munkahelye van, és úgy néz ki, mint a mosott xar

- mond jó dolgokat, de rengeteg ostobaságot is

- semmilyen kritikát nem fogad, és a videókat természetesen magának készíti, nyilván


"Sok videóban úgy nyilatkozik, mint ha teljesen egzakt dolgokat mondana, mint ha nem lehetne megkérdőjelezni."


engem ez a pali a 40es férfi chates észosztókra emlékeztet, aki nagy pofával okoskodnak, átlagnál értelmesebbnek gondolják magukat, aztán este bemennek a gyárba éjszakai műszakra, mert vhogy a gyakorlatban nem tudnak érvényesülni ezek a meg nem értett zsenik

2021. ápr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Az előző szerintem tűpontosan levázolta, hogy mi is a Túri Tamás jelenség.
2021. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megnyilvánulásaival lenne baj, mondjuk régebben jobban követtem, akkoriban bicskanyitogatóbb volt a stílusa. Ez is olyan dolog, ha nem tetszik, nem kell nézni, én se nézem már legalább 4 éve. Annyi a baj a palival tényleg, hogy teljesen tévedhetetlennek gondolja magát, csak neki lehet igaza, persze ott van a zűrös múltja is, amiről évekkel ezelőtt beszélt, nem állítom, hogy könnyű lehet neki. Ez az ember segítségért kiállt tudatalatt, én sajnálom valamennyire.
2021. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

Olyan mint scrooge karácsonyi, szellemekkel próbálja tartani a kapcsolatot, segítségért kiállt de azok nem segítenek neki. Na ez korrekt így szerintem. Hideg kősziv és semmi szív szeretet abban az emberben, videót csinálni egyszerű meg kamerázni meg beszélni mindenről, na de nincs senki vele, meg egy ember sincs közel hozzá. Ezt választotta eleve, szóval majd az élet megtanitja most hogy milyen a stílusa szerint élni, akkor örökre egyedül lesz, párja sem lesz.

Ennyi

2021. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!