Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is szokta negatívan...

Másnak is szokta negatívan befolyásolni a hangulatát a napsütés?

Figyelt kérdés
Elvileg az lenne a normális, hogy a napsütés felvidít, de nekem valamiért mindig rosszabb a hangulatom, ha süt a nap. Sokkal jobban szeretem a sötét, borongós időt. Úgy érzem, hogy a nap leszívja az energiámat. Egyébként "éjszakai bagoly" vagyok, az éjjeli és hajnali órákban funkcionálok jobban, bár nem tudom, ez mennyire függ össze ezzel a napsütés-iszonnyal.
2021. márc. 30. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagyon alacsony napállásnál az erős napfény zavar, nem lehet jól leárnyékolni, aki olyankor vezet járművet nappal szemben, azokat nem irigylem, amúgy nem befolyásolja a hangulatomat sem a napsütés sem a borongós idő.
2021. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, azt hittem én vagyok az egyetlen. Én is sokkal jobban szeretem az esős, borongós időt, a sötétet. Télen mindenki panaszkodik amiért hamar besötétedik, én viszont azt is imádom.
2021. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez érdekes, én napimádó vagyok, jó kedvre derít ha kisüt a napocska.

A mai borongós idő, hébe-hóba itt-ott előbújt a nap, pici, rövid ideig tartó helyi esővel még belefér, nem rossz idő ez, igazi tavaszias idő.

De az őszi depis borús időt mikor a nap amúgyis lenntebb jár a horizonton és napokig se látni, hideg, nyirkos idővel párosulva, hát én azt nagyon utálom. Depissé nem tesz, mert teszek ellene, de utálom idő.


Te azt is szereted?

2021. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos amikor rossz a kedvem akkor engem a napsütés csak még jobban lelomboz, mert nagy a kontraszt köztem és a világ/ időjárás között. Előbb kijövök a mélypontról, ha az időjárás is borongósabb. Furcsa, nem tudom miért így működöm.
2021. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok gyerekkorom óta. Imádom a telet, az őszt, a hideget, az esőt, a sötétet. Amikor süt a nap és "jó idő" van, szinte elmegy az életkedvem is, depresszív, szorongó leszek. Mindenki hülyének nézett eddig, de úgy próbáltam elmagyarázni nekik, hogy nekem ugyanolyan furcsa, hogy őket a napsütés deríti jó kedvre, mint nekik az, hogy engem a borús idő.

25/L

2021. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak télen zavar, amikor kopár minden, még csapadék, felhő sincs. Valószínűleg van fiziológiás magyarázata, vízzel kapcsolatos, de nem írom le, mert lepontoznak :)

Apropó, jártál már ilyen napokon vízközelben? Segít :)

2021. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!