Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megbámulhattak emiatt? Aszimme...

Megbámulhattak emiatt? Aszimmetria

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok, tavaly nyáron a barátnőmmel voltunk Balatonon, és életemben először egy normális bikini felső volt rajtam, ami nem takart mindent. Volt egy család aki a vízbe vezető lépcsőn álltak, és egyfolytában néztek, szó szerint percekig bámultak, nagyon kellemetlen volt, és nem képzelődtem, mert a barátnőm is mondta, hogy engem bámulnak, egyébként nagy mellem van, és akkor próbáltam a nyaralás során inget hordani, de a mellemnél a két gomb között folyamatosan szét ment, és ott volt egy lyuk. Nagyon idegesített, és arra panaszkodtam hogy mennyire utálom a nagy melleimet, már annyit mondtam, hogy végül egy vicc kerekedett belőle, hogy már mindennek az az oka, és ugye a barátnőm azt mondta hogy biztos a nagy mellem miatt bámulnak, akkor azt hittem viccből mondja. Tudtam korábban is hogy egy az egyik mellem nagyobb mint a másik, de ez természetes, állítólag minden nőnél így van, de azt gondoltam hogy melltartóban, bikiniben, / ruhában egyáltalán nem észrevehető. Múltkor azonban a ruhaboltban az öltözőben 2 tükör volt, és a másikból láttam magam pólóban. Annyira szembetűnő volt a különbség, hogy percekig néztem magam döbbenten mondván hogy jézusom, ez komolyan ennyire látszik? Csináltam itthon képet időzítővel hátlapi kamerával szemből, és konkrétan kétszer akkor a bal mellem mint a jobb. Iszonyatosan szembetűnő, el sírtam magam. És most jogos a kérdés, hogy eddig miért nem vettem észre, de szemből a tükörben nem látszik annyira, és ugye a tükör fordított képet is ad, plusz a tükörben mindig ruhában láttam, meztelenül csak fürdésnél, de felülről nézve szintén nem látszott ennyire. Csak a kosaras melltartónál van gondom, hogy a kisebbik mellem pont jó a kosárba, a másik pedig nagyon kibuggyan. És visszatérve, ez a nyári eset villant be, hogy esetleg emiatt bámulhattak. Illetve ha ez ennyire látszik, akkor simán az utcán pólón keresztül is látják, hiszen legelőször nekem is így tűnt szembe.



2021. márc. 31. 20:02
A kérdező szavazást indított:
igen, emiatt bámultak
biztos nem, valami más
24 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy meglepő volt nekik a látvány de az is lehet, hogy valami más miatt bámultak.
2021. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy ha valóban ekkora a különbség, akkor ezt hogy nem vetted észre eddig? :S A melltartó se jó rád már ekkota különbségnél... az egyik oldalon vagy szoros vagy túl bő lesz a kosár, míg a másik oldalon passzol...
2021. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#3 az a baj, hogy főként sportmelltartót hordok, nagyon ritkán veszek fel kosarasat, főleg azért, mert ha nem sétálok vagy ülök, hanem futásra kényszerülök pl busz után akkor nyúlkálhatok ott mindenki előtt hogy helyére pakoljam őket. Plusz igen, pont ez is a baj, hogy bal oldalt egész nap húzkodnom kell mert kibuggyan. És a sportmelltartó befedi az egészet, le is szorítja, tartja valamennyire, és optikailag talán kisebb is.

Tudtam, hogy van különbség, csak nem gondoltam hogy ez ennyire feltűnő, és szemből fotóval megláttam hogy ténylegesen mekkora

2021. márc. 31. 20:12
 4/16 anonim válasza:
59%

Sajnos elfogulatlan választ nem tudok adni ebben a téma körben mert imádom a női melleket ....s mint öreg motoros láttam már egyet s mást sőt azt kell, hogy mondjam nem tőled hallom ezt az "Aszimmetria"problémát először..

DE !!! Ha rám hallgatsz nem agódasz ezen a dolgon annyira mert azok a keblek úgy csodálatosak ahogy vannak...s majd meglátod milyen örömet tudnak okozni annak aki szereti...

2021. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Akik képet kértek:

A sajátomról nem szeretnék képet megosztani, de kerestem egy képet a neten ami nagyon hasonlít az enyémhez, a méretbeli különbséget majdnem teljesen visszaadja, az enyém még egy picit nagyobb a másiknál, csak nincs így szétterülve hanem hosszában, valamint az enyémek kifelé állnak inkább


[link]

2021. márc. 31. 20:29
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes szerintem.
2021. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor jól vissza kell bámulni, vágni egy pofát. Egyből másfelé bámulnak majd.
2021. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nagyon zavar és esetleg önbizalomhiányt okoz, műttesd meg.
2021. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem budos nagy bunkok voltak, es megbamulnak barmit az ilyenek. Hetszentseg hogy nem az aszimmetriat szurtak ki, csak neztek, hogy neee maa, nagy mell. Nekem is nagy, nagyon vekony voltam fiatalon es Magyarorszagon nok is bamultak leplezetlenul.
2021. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Erre vajon hányan verik ma ki a gyakorin... 😂😂
2021. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!