Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bemegy valaki úgy...

Szerintetek bemegy valaki úgy a gyógyszertárba, hogy a sárga dobozos dolgit krémet akarja?

Figyelt kérdés
Csak mert mindig mondják a reklámban, hogy úgy kell kérni.

2021. ápr. 1. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbàld ki!
2021. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire hülyének nézni a célközönséget, hogy ilyen reklámszöveget kell kitalálni...
2021. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti. Azért emelik ki annyira, mert gondolom nagyrészt nyugdíjasok használják, nekik meg egyszerűbb megjegyezni hogy azt a sárga dobozosat kérik, mint azt hogy Dolgit.
2021. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as igen szerintem is. Az anyósom nyugdíjas már, de azt mondja, hogy neki lenne már ciki így bemenni a patikába, annyira belerágják az ember szájába.
2021. ápr. 1. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor valaki 20 féle gyógyszert szed, hidd el, hogy a legtöbbet a dobozáról jegyzi meg, hogy hogy néz ki,nem a nevéről.

Én nem vagyok idős, és még csak nem nyakatekert latinnak hangzó fiktív gyógyszerneveket kell megjegyeznem, mégis, sokszor mondom azt, hogy olyan piros csomagos felvágottat, vagy olyan sárga zacskós nápolyit hozz a boltból, légyszi...

Szerintem totál életszerű reklám.

Én mikor láttam a reklámot, pont azt gondoltam, mennyire életszerű.

2021. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!