Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az összes milliárdos egy zseni?

Az összes milliárdos egy zseni?

Figyelt kérdés
Vagy csak szerencsések?
2021. ápr. 3. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Az a szerencsés, aki örökölte. Aki megszerezte a vagyonát, az zseni. Igen, Mészárost is beleértve. Mondhat bárki bármit, lehet utána csinálni.
2021. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor én kurvára nem leszek sosem az valószínű
2021. ápr. 3. 16:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A milliárdost forintban mérjük?
2021. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Mikor látok ilyen érdekes "üzletembereket" a 40 milliós BMW-vel amiből üvölt a mulatós zene, akkor sok minden eszembe jut, csak a zseni szó nem.

Vannak köztük akik azok, de nem lehet azt mondani hogy mind a zsenialitása miatt lett gazdag.

2021. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4# Én nem erre a kategóriára gondoltam xd
2021. ápr. 3. 16:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerencsés zsenik. 🤔
2021. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerencse és tudás is kell hozzá :) 50-50%
2021. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
nem zseni. Csak tudja hogy működik az élet.
2021. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan milliárdost nem ismerek egyet sem személyesen, de gazdagnak számító embereket igen. Közülük többen is valamilyen szellemi fogyatékossággal vagy alacsony intelligenciával küzdenek de ahhoz nagyon ért mindegyik hogy hogyan kell embereket becsapni. Az összes valamilyen csalásból gazdagodott meg de ugyanakkor nagyon félnek is attól, hogy elszegényednek illetve van amelyiknél ez néha be is következik. Nekik több adót kell fizetni mint az átlagembernek amire nagyon ki is vannak akadva, ha nem rejtegetnék a jövedelmüket az állam elől akkor már nem is lehetnének gazdagok. Minél gazdagabbak annál több ellenségük is van és félhetnek az életük miatt is. De inkább ezt választják mintsem dolgozzanak úgy mint a többi ember.
2021. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
#1 Zseni? Halottad már a megszólalásait? Egy tudatlan gázszerelő. Gondolod hogy legálisan szerezte a vagyont?:D Nagyon naiv vagy.
2021. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!