Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerettek sétálni különösebb...

Szerettek sétálni különösebb cél nélkül? Pusztán időtöltésként?

Figyelt kérdés

Szóval nem arra a sétára gondolok, amikor célirányosan akarsz eljutni egyik helyről a másikra, hanem amikor csak azért sétálsz, mert jól esik.

Ami engem illet, én nagyon szeretek :) Mikor szép napsütéses, kellemes az idő, akkor gyakran érzem azt, hogy nem akarok itthon ülni, hanem inkább elmegyek valamerre a városba bolyongani. Néha beteszem a fülest a fülembe és zenét hallgatok közben, néha pedig csak némán sétálok, hallgatva az utca és a külvilág zajait. Közben pedig mindenféle kering a fejemben, agyalok a kisebb-nagyobb magánéleti dolgaimon, vagy néha csak álmodozok mindenféléről.

Rátok ez mennyire jellemző?



2021. ápr. 4. 17:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretek, sokszor sétálok. Imádom a természetet, séta közben pedig füvet is szívok, hogy egyesüljek az anyatermészettel.
2021. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretek.
2021. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de én nem szeretem a napsütést, ezért sötétben vagy borongós időben támad kedvem sétálni menni. Ha elered az eső, beülök valami fedett hely alá és gondolkozom/elmélkedem. Már gyerekkoromban is szerettem csak úgy céltalanul bolyongani.

25/L

2021. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is szoktam.
2021. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt elfelejtettem, hogy ha írtok kort és nemet a válaszaitok végére, azt megköszönöm :)

Én egyébként 27/F vagyok, ha valaki esetleg kíváncsi rá.

2021. ápr. 4. 17:15
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek

18/F

2021. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nemsoká indulok. Mondjuk most kigondoltam egy konkrét kört, de nem fog sikerülni 8-ra hazaérni. Nem baj. :D


A napsütéses időt annyiból nem szeretem, hogy (gonosznak fogok tűnni) rengeteg a direkt a járda közepén extrém lassan sétáló kisgyerekes család, a szerelmespár, és a botorkáló öreg. Ezért jobban szeretem a "rosszabb" időt. Hétvégente inkább a belvárosba szoktam menni (Budapest), mert eskü nyugodtabb, mint a kertvárosi részek és a parkok.


26/F

2021. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Néha, de inkább nem.


Tavaly március-április-május körül még szerettem, de lejöttem róla (sajnos). Azóta vagyok HO-ban. Előtte előfordult, hogy munkából "ellógtam" 10-20p frissítő sétára, de ritkán volt akkor is, és csak inkább húzósabb napokon.


30/F

2021. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem, ha kimegyek akkor céllal teszem, oda is határozott léptekkel megyek
2021. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!