Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is unja magát a hosszú...

Más is unja magát a hosszú hétvégén?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Lomtalanítottunk, kertészkedtünk, újítgatjuk a házat, grilleztünk, találkoztunk a barátokkal.
2021. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon gyorsan el is telik sajnos. :(
2021. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én speciel igen. Utálom a hosszú hétvégéket, pláne ami rögtön négy napos (és ebből 3 piros betűs), mert olyankor megáll az élet, semmi se történik, itthon kell rohadni (jó most a covid miatt amúgy is itthon kéne, de más évekről beszélek általánosságban), egész négy nap csak a munkáról szól mert takarítás, főzés, dekorálás meg a többi hülyeség, plusz kertészkedés stb... Meg most még jó kis front is van, majd megdöglök egész nap a szédüléstől, rossz közérzettől. És még mindig van belőle egy nap.
2021. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az esti egyetemen több beadandó és zh is van. A beadandók készek, későn szólsz, megcsinálhattad volna. A zh-ra is felkészülhetsz végülis helyettem, úgyis online lesz. :D


Én sütöttem volna sütiket, itthon is többet kellett volna pakolni. Csak nálunk az utcán futottam, elmentem volna a parkba futni. Eredetileg terveztem többtíz kilométeres bringázást, a suli miatt az is elmaradt, illetve csütörtökön tettem egy rövid kört munka után.

Sőt, még egy barátnőmmel is szerettem volna találkozni.



# 4

Nem kell otthon lenni. Mégcsak nem is feltétlen ajánlott otthon lenni.

2021. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!