Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is magyar fiúkba...

Szerintetek is magyar fiúkba több a szingli, mint roma fiúkba?

Figyelt kérdés
Én félvér fiú vagyok és nincs semmi rasszizmus, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy szerintetek is roma fiúknak rutinosabb az ismerkedés, párkapcsolat kialakítása, mint magyar fiúknak?
2021. ápr. 6. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert a roma nők nem válogatnak ugy mint a magyar nők. Meg a magyar fiúkba több aki önbizalom hiányos mint a romakba
2021. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2%
Én úgy tudom, az igazi romáknál még mindig úgy van, hogy a család választja a menyasszonyt/vőlegényt a gyereknek.
2021. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen igaza van az elsőnek, nem értem miért pontoztátok le.
2021. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

2#

Akkor el vagy tévedve.

2021. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem hinném, egyébként 1-esnek írom, annyi cigány k..val voltam már, hogy sokkal rosszabbak ilyen szempontból mint a magyarok(nem rasszizmus,mert nagyon szerettem őket,de ez az igazság).
2021. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Semmi nem tart vissza titeket, hogy a cigánysorrol csajozzatok lol.
2021. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én félvérként úgy tapasztaltam mindkét oldalról, mert sok magyar és roma barátom van egyaránt, hogy a roma fiúknak elég pár nap, vagy pár hónap és találnak új barátnőt maguknak, viszont, ha magyar fiú vagy, akkor lehet, hogy még pár ÉV is kell ahhoz, hogy új barátnőt tudj magadnak találni.
2021. ápr. 6. 18:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

3, 4 válaszoló vagyok

És én is félvér vagyok, úgy írtam ezeket...

A roma kapcsolatok nagy része elég szar:c

2021. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Meg szerintem a magyar fiúkban sokan szégyelősek, visszahúzódóbbak, zavarba esőbbek.


Meg ugye a magyar fiúkat többnyire úgy nevelték a szülei, hogy tanuljon és valósítsa meg az álmait.


Roma fiúk suli után hamarabb mennek dolgozni, jól keresnek és van érzékük magukat feltalálni. Nincs annyi gátlás a roma fiúkban, mint a magyar fiúkban.

2021. ápr. 6. 18:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

" Nincs annyi gátlás a roma fiúkban, mint a magyar fiúkban."

Ezzel teljesen egyet értek.

2021. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!