Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők ti ezt hogy oldjátok meg?...

Nők ti ezt hogy oldjátok meg? (face, nyomozás)

Figyelt kérdés

Mivel nem szoktam ilyet csinálni ezért tapasztalatlan vagyok a közösségi média nyomozásban:D

Nagyon fosok hogy félrekattintok és belikeolom esetleg, vagy bejelölöm az ismerőseit véletlen xd

Hogy szoktátok ezt kiküszöbölni?


2021. ápr. 6. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket egy pillanat visszavonni.

Mar en is beleszaladtam 2 sec on belul megoldva

2021. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És a nyomozás "alatt" mikre figyelsz? Hogy kötöd össze a szálakat? Hogy deríted ki amit akarsz?:D

Egy gyorstalpaló akár privátban nem ártana:D

2021. ápr. 7. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit ertesz nyomozas alatt.


De pl.páromnak mindig volt egy uj regje. Mindisg saját adatlapjairol irkalt ram vagy a havefjairol.


Saccra vágtam milyen stilusu képeket tesz ki profilnak (nem magát)


Es egyszer osszevesztunk. Ill tobbszor. Egyiket en tiltottam a masikrol o tiltott engem igy végig.


Aztan nem talaltam mi lehet az uj regje.

Igy a haverjait tesoit es azok ismeroseit plusz amiket tudtam oldani reglapjain a sajat ismeroseit futottam at. Mert onmagát is fel szokta venni.


Es nincs meg melyik az aktiv oldala.


Kovi lépes a haverjaival a mézesmázoskodas. Aztan hire megy hogy velem chatelt x tesoja/haverja, aztan majd felkeres engem ő maga es meglesz.


Esetleg majd fuszerezem a chateket hogy hogy biztosan hire menjen. Es kivancsisagot ia keltsen fel.


De mindekozben a jelenlegi barátomon is kattogok mert ott is forro a talaj. Csak ő nincs facen hal eg. Ezert is szeretem.

2021. ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Muszaj szamitogepen csinalni, ott nem kattintasz felre. Az erintokepernyo necces, es hiaba vonod vissza, a Facebookrol ugyan eltunik, de a telefonon megmarad az ertesites.
2021. ápr. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!