Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet elérni a wish-t, ha...

Hol lehet elérni a wish-t, ha az ügyfélszolgálaton és a support@wish.com-on nem elérhetőek, mert meghekkeltek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy meghekkeltek, 20.000ft-om van bent a wishen és nem tudom elérni az oldalt, hol tudok nekik írni? (sérült termékre kaptam vissza a pénzt, de le vagyok tiltva, nem érvényesítik a fiókomat)

2021. ápr. 7. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Most meghekkeltek, le vagy tiltva vagy nem érvényesítik a fiókodat? Ez így nekem elég katyvasz. Írd le simán hogy elfelejtetted a jelszavadat, nincs abban semmi szégyellni való.
2021. ápr. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 16ezer Ft-al jártam így, "elfelejtett jelszó" címén kértem új jelszót és be tudtam lépni. Így a supporttal is fel tudtam venni a kapcsolatot.

Rendelkezésükre állt, hogy hova és mit szállítottak az én 16ezremen (Oroszország), de 3 hónap levelezés után is tojtak rá.

Így ezzel a veszteséggel töröltem a fiókom és soha semmit nem veszek tőlük.

2021. ápr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!