Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Sabrina...

Mi a véleményetek Sabrina Salerno-ról?

Figyelt kérdés
Csak nekem van tele vele a hócipőm? Igen, vannak felejthetetlen slágerei és kétségtelen, hogy jó énekes, de már rég túl van az 50-en és úgy mutogatja magát, mint egy sarki qrva. Úgy viselkedik mint egy 20 éves, holott kamasz fia van. Nem szégyelli kitenni mindenét, riszálni magát, r^bancoskodni, holott már rég inkább egy vén qrva mint szexi tini. Nem idegesítő kicsit az elkeseredett kapaszkodása meg a szánalmas viselkedése, hogy most a testével akarja felhívni a figyelmet magára?

#dal #szex #meztelen #énekes #Sabrina Salerno
2021. ápr. 7. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát figy...a '80-as években a Boys c. slágere idején mindenki őt akarta megdugni. Ő is arra a sorsra jutott, hogy nem tudja elfogadni, hogy már nem huszonéves, ez sajnos a külsején is látszik, az arcáról is ordít, hogy azzal is plasztikai kések alá feküdt.
2021. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb elhízott huszonéves elbújhat mögötte mellmérettől függetlenül, és én csak ízléses bikinis képeket láttam róla (az előbb, úgy 30 év után először), ilyen alakkal 60 évesen is elnézegetném. Nem vagy egy kicsit irigy? Hány éves vagy? 15?
2021. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mire lennék irigy? Hogy r!bancoskodik? Arra ugyan nem. 38 éves férfi vagyok.

Azt hiszi még mindig 20 éves.

2021. ápr. 7. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
A nemed nem derült ki. Szerintem az, hogy kitesz magáról bikinis képeket, gondolom a rajongói nyomására, egyáltalán nem r!bancoskodás (ez a h*lye szűrő...), hiába ennyi idős, régebben sem blézerben szokták fényképezni. Ő folyik szerinted a csapból is, vagy miért zavar? Hol a határ szerinted? 40 fölött mondjuk? De 20 évesen 70 kilóval nem gond?
2021. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát régen még azt mondta az ember hoyg fiatal pénzéhes liba aki eladta a testét jó pénzért. Akkor is csalódtam benne, hogy képes erre, de úgy voltam vele, hogy elkeseredésében úgy akar hírnevet.

Na de most? Mit kell lassan nyugdíjas korú anyaként tangás képeket posztoljon, rúdtáncos videókat megosszon meg mindenféle ízléstelen dolgot propagáljon? Nem tudja hol a határ? Kész, vége, lejárt lemez. Már vén qrva, az ő ideje le járt. Szép volt jó vol, megszedte magát de amit csinál az már a rajongóinak (pl én is, mint zenei rajongó) kínos.

2021. ápr. 7. 22:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!