Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az irodista lótifuti dolgozók...

Az irodista lótifuti dolgozók miért nézik le gyakran a fizikai dolgozókat?

Figyelt kérdés

sokszor még a fizetésük több. főleg nőknél figyeltem meg hogy rázzák magukat az irodai állásaikra.


Az egyikről pl. kiderült hogy csak azétr tud megélni mert van laksáa, albérletet se bírna fenntartani a fizuból.


F/30


2021. ápr. 7. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elore tudtam h te irtad ki a kerdest...
2021. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Nekem is szellemi munkám van és nagyon ritkán hallok olyat hogy valaki bármilyen szinten is lenezne a fizikai dolgozókat. Persze vannak olyanok de azok általában nem éppen a legélesebb eszű emberek vagy szimplán csak rosszindulatúak.


Viszont nálunk is a raktári dolgozok nagy része valami kegyetlen módon kisebbségi komplexusban szenved és rengetegszer hallom hogy mennyire csak ok végzik a munkát, csak azért mert nem látnak rá hogy ki mivel foglakozik. Mivel napi szinten dolgozok velük ez egy igen nagy kihívás is számomra kezelni. Szeretnek egy olyan világban élni ahol mindenki elfogadna hogy minden ember munkájára szükség van és egyik se létezne a másik nélkül.

2021. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Savanyú a szőlő Balázs?


Lehet hogy az irodai lótifuti munkájának alapvetően nincs nagy hozzáadott értéke, de olyanoknak, akiknek csak a mindenféle legalja trógerelés jut, annak az elérhetetlen távlat, hogy egy hűtött fűtött irodába dolgozhasson jó munkakörülmények között.

2021. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Senki nem nézi le őket. Normális emberek igen.

De pl. volt olyan beképzelt csaj nálunk, aki hetykén szólt a takarítónak, hogy légyszi az ő asztala alatt is söpörjön, másnap ki is rúgták:D

2021. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Staropramen... miért is nem lepődök meg.
2021. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő is sorozatosan ugyanazokat a kérdéseket írja ki? Őt még nem ismerem. A sulitől rettegő barom tűnik fel nekem mindig, de látom van még pár gyöngyszem.
2021. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 ő a párkapcsolati rovatban is nagyon aktív. Nem tudtam hogy itt is fel-feltűnik néha.


@Balázs, téged nem munkád miatt néznek le, hanem azért mert egy frusztrált, piás hülyegyerek vagy.

2021. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert nem piszkolják be a kezüket.

A munkás réteget alsóbbrendűnek nézik. Mindegy mennyivel jobban keresnek.

2021. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki aktív a párkapcsolatoknál is? A sulis, vagy _Staropramen_?:D
2021. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
_Staropramen_ A sulisat még nem láttam :D
2021. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!