Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mi hiányzik a legjobban...

Kinek mi hiányzik a legjobban a covidmentes időből?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 19:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
66%
A szabadságom.
2021. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
75%
Leginkább az, hogy oda mehettem ahova akartam és akkor amikor akartam.
2021. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
44%

""koszos" kézzel megeszem boltból távozva a friss meleg pékárut. Utálom, hogy most erről az jut az eszembe, hogy ez a friss croissant nekem most egyenes út a lélegeztetőgépre."

Mondjuk nekem erről ha nem is a lélegeztetőgép, de a nagyon durva hasmenés jutott eszembe mindig is, úgyhogy eszembe se jutott koszos kézzel enni (még akkor se, ha idézőjelbe tesszük): a zacsekot vagy más csomagolását fogtam csak, úgy ettem ki belőle, hogy nem értem hozzá kézzel se, szájjal se a csomagolásához (főleg nem a csomagolás külsejéhez). Így meg most is merek enni azért...

2021. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
50%
maszknélküli, gyönyörű arcok
2021. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
61%
Társasjáték klubok
2021. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
65%
Hogy ne csak orrtól felfelé sminkeljek.
2021. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
52%
Nekem, őszintén semmi. Ez az “ármány” döbbentett rá, hogy mennyi felesleges, érdek barátokkal voltam körbevéve, mostmár nem is keresem őket. Nyaralni ezelőtt se mentem, olyan helyen lakom, ahol mindennap felér egy nyaralással, este is tudok sétálni, a kutya nem foglalkozik vele. Több időt tudok a barátnőmmel tölteni, több idő jut a hobbimra, amiből jelenleg meg is élek már. Fel kellett áldozni sok mindent ezért, de megérte.
2021. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
45%
Az égvilágon semmi.Azóta nyugalom van viszonylag.nincs mindenhol ember,nem akar senki puszit adni üdvözlésképp,rokont alig látok itthon.nincs felesleges járkálás egymáshoz.Hála az égnek.Nekem ez fog hiányozni,a járvány utáni "normális" élethez való visszatérés előttről.A távolságtartás.de ez nagyon.
2021. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
94%

A megélhetésünk. A férjem is és én is, mindketten elvesztettük a munkánkat a korlátozások bevezetésével. Persze semmiféle segítséget nem kaptunk. Tavaly az 1. hullám idején volt csak a 3 hónap munkanélküli segély és ennyi. A novemberi zárás óta már semmi.

Találtunk másik munkàt, de sokkal kevesebbet keresünk , alig tudunk megélni. Amint lehet váltani, megtesszük. Semmi másra nem futja, fél éve, csak szűken kajára és a számlákra.:(

2021. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
85%

A választás szabadsága. Hogy azért maradok otthon, mert én otthon akarok maradni, nem pedig azért, mert otthon kell maradnon. A folyamatos para s

Nem hiányzik, hogy na vajon ma mit fogtam meg, mennyire voltam figyelmetlen.

Hiányzik egy jó sör vagy koktél a körúton, egy hajnali gyros egy jó koncert után... Viszont sok mindenben változott az életem, sok szokásom, rossz dolgok, emberek kikoptak az életemből, ezért valahol hálás vagyok ennek a retkes vírusnak, mert ha nincs ez az egész, még mélyebben lennék most.

2021. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!