Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki huszonévesen...

Van itt olyan aki huszonévesen kicsit magára ismer?

Figyelt kérdés

Huszonévesen se munkahely, se pénz, se párkapcsolat, se szociális élet...

Minden nap a négy fal között telik, nagyon sokat a gép elött ülök, készülök az okj vizsgámra, játszok, filmezek.

Itthon persze segítek amiben csak tudok.

Szinte soha nem keres senki, egy két ember van akikkel beszélek időnként, meg két haver akikkel sokat együtt játszunk.

Ez nem élet...



2021. ápr. 8. 02:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, dettó ugyanez ! Nincs munkahely, se pénz, se párkapcsolat, se barátok. Egész nap otthon döglök. Unatkozom. Ja és legszívesebben egész nap a farkamat verném.
2021. ápr. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
1-es vagyok: Ja és én is huszonéves vagyok.
2021. ápr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ne is mondd... Nagyon hasonló a helyzet velem is. Szeretnétek beszélgetni?
2021. ápr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Én 22 vagyok, pénzem nincs, de múlthónapban találtam diákmelót, úgyhogy lassan megkapom az első fizetésem.

Nincs párkapcsolatom (én úgy vagyok vele hogy ráérek majd egyetem után keresgélni hosszútávú kapcsolatot, addig inkább képzem magam).

Még nincs pénzem (bár ami volt azt mindet elköltöttem jogosítványra).

Szociális életem a vírus előtt sem volt nagyon, haverokkal kb. havonta egyszer találkoztam, de bulikra nem igazán jártam, így járványhelyzet alatt pedig abszolút semmi, néha-néha messengeren beszélek haverokkal pár szót.


Itthon most én kertészkedek, edzek, sorozatot nézek, tanulok, olvasok. Igazából amire akarok tudok időt szakítani. Tavaly nyáron döntöttem úgy hogy gépről minden játékot letörlök és hagyom a f*szba, konkrétan csak felidegesített mindegyik és teljesen értelmetlen volt azóta nagyrészt programozni tanulok autodidakta módon a gépen, meg ugye a sorozatot is napi egyrészt megnézek.

Csak hogy érzékeltessem: League of legends-el season 4 óta folyamatosan játszottam, 210 nap játékidőm volt benne (6-7 év alatt?). Ha pedig minden más játékot hozzáveszek, akkor olyan 500 nap jön ki.

Most ezt az 500 napnyi időt ha valami hasznos dologgal töltöttem volna, akkor kitudja hol tarthatnék...

2021. ápr. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 21 leszek, és sajnos vannak hasonlóságok.

Munkahelyem nincsen, diákmunkát szerettem volna, de a vírus közbe tett és a mostani egyetemi órarendemmel még így se tudnék érdemi munkát végezni.

Pénzem van egy kicsi, sokáig gyűjtögettem (régi diákmunkából, érettségi és társai), de saját pénzből fizetem a sportom, így most rendesen megcsappant.

Sosem volt még párkapcsolatom. Ilyen téren későn érő voltam/vagyok. Amikor ténylegesen úgy voltam vele, hogy most készen állok rá, hirtelen összejöttek a dolgok, majd egy pislogással később itt volt a vírus. Magam alatt vágom a fát, de neten nem is szeretnék és nem is tudok társkeresés miatt írogatni. Személytelen, és nem tudod valójában is olyan-e az illető és még sorolhatnám.

Szociális élet. Változó, most épp a béka popója alatt, vírus előtt jobb volt. Rendszeresen 2-3 baráttal beszélgetek, elvétve másokkal is, de ennyiben kifújt a dolog. Olyan az órarendem, hogy a hétvégétől eltekintve csak a péntekem szabad, a többi napra lehetetlen/nem érdemes érdemi programot szervezni. Péntekenként a sportom miatt vagyok emberek közt jó pár órát, de ennyi.. hétvégente családdal/szülőkkel kirándulunk (amit amúgy szeretek), csak azért mégiscsak jobb lenne korombeliekkel.

Vannak igazbarátaim, de úgy érzem, hogy én többre értékelem őket, mint ők engem.. és mostanság az szomorít el leginkább, hogy nekem nincsenek és sajnos sosem voltak még olyan barátaim, akikkel spontán elmentünk volna valahova, és felszabadultan jól éreztük volna magunkat.

A mostani állapotom én sem tudnám "élet" -ként felcímkézni. De tudom min kell változtatnom, hogy javuljon a helyzet, ezzel kapcsolatban célokat is kitűztem, és szeretném őket a lehető leghamarabb megvalósítani.

2021. ápr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Manapság már ez a normális.
2021. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez
2021. ápr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon rossz lehet demotiváltan élni. Az én véleményem szerint nagy erőkkel keresni kellene azokat a dolgokat, amik miatt tényleg úgy érzitek majd, hogy érdemes élni. Mindenkinek vannak belül, mélyen álmai és képességei, amikről talán nem is sejtitek mèg, hogy szépen lassan ki lehetne bontakoztatni. Az ilyen dolgok rengeteg erőt adnak.
2021. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én!🙍😅
2021. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Munkahely van, pénz is akad egy kevés (na, nem milliók), kapcsolat nekem sincs, féléve egy értelmes ember nem néz rám az ellenkező nemből, szociális élet olyan, hogy minden spanom lelépett messze dolgozni, szóval itt nekem senki nincs már kb. Bejárok dolgozni, meg néha esti suliba, és ennyi. Edzeni kéne visszamenni, de az előző csapatot ott hagytam egyéb okok miatt. Keresnem kell másikat.
2021. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!