Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha Szombathelyen lakok megéri...

Ha Szombathelyen lakok megéri Budapestre járni koliba?

Figyelt kérdés

Igazából a Magyar Táncművészeti Egyetem Kollégiumába szeretnék menni de sajnos Budapesten van én még szombathelyen. Hogyan tudnám megoldani? Egyáltalán megéri?

A rendes válaszokat előre is köszönöm:D



2021. ápr. 9. 10:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Aki esetleg járt oda tud valamit írni róla?
2021. ápr. 9. 10:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha oda szeretnél járni és felvesznek, akkor persze, megéri. Ezt neked kell tudnod hogy szeretnél-e kollégista lenni, ha igen, miért ne érné meg?
2021. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha felvesznek az egyetemre, jelentkezel kollégiumba, és bízol benne, hogy kapsz helyet.

Ha ott van az országban olyan szak, amin tanulni szeretnél, vagy több lehetőség közül ott a legszínvonalasabb, hajrá!

Én 5,5 évig jártam Szombathelyről Budapestre egyetemre, (igaz, nem éppen táncművészetire, hanem a BME-re), és végig kollégista voltam, egészen múlt novemberig. Szerettem, kifejezetten jó volt, ha megengedhettem volna magamnak, sem cseréltem volna le albérletre.

Másrészt 2:25 az út IC-vel, szóval ha hetente-kéthetente hazajársz, akkor sem vészesen hosszú vagy körülményes az utazás, simán vállalható.

2021. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szombathelyről az jobb lenne.... Én is mtes vagyok
2022. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!