Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról, akik...

Mi a véleményed azokról, akik csókolgatják a (kicsi) kutyájukat, esetleg Facebookon?

Figyelt kérdés
Persze jellemzően nőkről van szó.
2021. ápr. 9. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Majd herpeszes lesz a szájuk a tacskórúzstól
2021. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekel, felőlem nyugodtan.
2021. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
17%
Valami betegséget át fognak szedni
2021. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

Őszintén engem nem zavar, ha valaki ilyen típus, tovább görgetek, az életben pedig valószínűleg nem lennénk barátok. Viszont magamban azt gondolom róla, hogy nagyon magányos lehet. Nincs bajom az állattartókkal (ha nem a fanatikus fajtából valók), az viszont szerintem siralmas, hogy némely embernél az állat a gyerek szerepét is átveszi, és a gazda többre becsüli az állatkáját, mint az emberi kapcsolatait. Valamint a kutyát is sajnálom mert az ilyen gazdák, akik ilyen mértékben elkényeztetik a kutyájukat, megfosztják őket a maradék állati méltóságuktól is. Egyszóval engem nem zavar, ha valaki életében egy állat tölti be a legjobb barát funkciót, viszont szánalmasnak tartom, amikor egy kutyát emberként kezelünk.

A másik pedig az, hogy attól, hogy valaki csókolgatós képet posztol facebookra, attól még nem lesz állatbarát. Ugyanis az állatok szeretete nem a felesleges, egészségtelen mértékű elkényeztetettséget jelenti.

2021. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Én szoktam puszit adni a kutyamnak, mondjuk pont nem érdekel, hogy ki mit gondol és tisztább némelyik embernél. De nem a szájára, csak kis fejecskejere.

Inkább az a vicces, hogy olyankor milyen fejjel néz rám, nem tudja hova tenni 😁😁😁 imádom.

2021. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Azzal csókolódzom akivel csak akarok,2021 van már jóemberek.
2021. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

A nagy medve kutyam szoktam csokolgatni egesz nap,utcan is. Aki irigyli a kutyam,reszvetem 😂


Azt csokolgatok,akit akarok. Egyedul en meg a masik donti el. A tobbieknek semmi koze.


17 eve van kutyam. Soha nem voltam herpeszes. Ellenben,amikor nem volt kutyam ,az akkori pasimtol elkaptam a herpeszt. Ennyit arrol,h ki a mocskos. Meg ki terjeszt nemi betegseget. Soha nem voltam azota lazas se influenzas. A kutyaval elonek bizonyitottan jobb az immunrendszere.


A kutyam mindenkinel tobbre becsulom. A huseg es lojalitas megtestesitoje.


Jogom van szeretni azt,aki nekem fontos. Jogom van kimutatni barki elott.


Es kedvesen nyalasan beszelek a kutyammal,mert imadom ot.

2021. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Gyerekkori legjobb barátom neve : Rex volt :D Többre tartom a kutyákat nèmelyik embernél .
2021. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Senki nem vonta itt kétségbe senkinek a jogát semmihez, mindenki azt csinál, amit akar (persze nem szó szerint). Nem gondolom egyébként, hogy aki ilyen jóban van a kutyájával, az feltétlenül hanyagolná az emberi kapcsolatait. Csók alatt mondjuk fejrepuszit is értettem. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2021. ápr. 9. 23:54
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Semmi, örülök, ha szereti a kutyát.
2021. ápr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!