Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életed legboldo...

Mi volt eddigi életed legboldogabb pillanata?

Figyelt kérdés
Mire emlékszel a legszívesebben?

#boldogpillanat
2021. ápr. 11. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hazahoztam a kiskutyámat. 12 éve volt, még velem van, hál' isten.
2021. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam a kommenteket és hű, örülök mindenkinek.

Nekem egyáltalán nem egy nagy dolog jutott eszembe a kérdést olvasva. Alapvetően boldog vagyok, és vannak pillanatok, amikor úgy igazán, teljesen boldog. Szerencsére ez nagyon gyakori, így nem tudok kiemelni egy legjobbat, de tudok említeni párat ami ezen a héten boldoggá tett. Az egyik egyetemi tanárom, akire szakmailag nagyon felnézek, büszke volt rám, azt mondta tehetséges vagyok, és mindenképp szeretne velem dolgozni.

Ilyen volt az is, amikor több hét karantén után megölelhettem a testvéreimet.

19/L

2021. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

2000es évek elején nyertem a lottón.

Akkor még nem volt annyira felkapott a lottó, mint manapság, mindenki találgatta ki nyerte meg.

Megvártam az utolsó napot, akkor jelentkeztem.

Már mindenki elfelejtette, akkor mondtam fel.

Akkoriban ez egy vagyon volt.

Mikor mentem igényelni és ott voltam, a világ legboldogabb embere voltam.

Akár hiszitek, akár nem semmi luxust nem csináltam belőle.

Egyedül ami sokat költöttem, egy hatalmas alföldi ranchat,vagy farmot vettem, csomó traktorral és mezőgazdasági géppel.

Teljesen átlagos autóm van, azóta se cseréltem le,még külföldi luxusutazáson sem voltam.

2021. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

37 evesen eletemben eloszor igazabol szankoztam. De egy igazan vad, gyonyoru 10 km-es palyan. Minden hofeher, es szikrazo kek volt az eg. Ugy ereztem, egy taltos vagyok, es szinte repulok.

Minden megszunt letezni, egyszeruen olyan onfeledt voltam, mint gyerekkoromban.

2021. ápr. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 14 éves voltam nagyon szerelmes voltam egy fiúba aki minden lány álma volt, mindenki odavolt érte. Korepetált engem nyelvtanból és én nagyon szerelmes lettem belé. Teljesen odavoltam érte, pont mint egy kis tini lány:). A tanév végén elhívott egy randira. Piknikeztünk egy gyönyörű virágos kis tavacskás réten. Ahogy ott feküdtünk egymás kezét fogva minden olyan idili volt és el sem mertem hinni. Azóta 19 éves vagyok és két hónapon belül már 5 éve hogy együtt vagyunk.
2021. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
69%
Nekem rengeteg van... ha van kedved meg beszélhetjük😉😉 nem vagyok 100 papa meg ígerem.
2021. máj. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!