Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lesz lélekben fiúból...

Mikor lesz lélekben fiúból férfi, lányból nő?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, elvégeztem az egyetemet, dolgozom, van barátnőm, szakállam, mellszőröm, egy férfi életét élem, de még mindig fiúnak érzem magam, nem tudnék úgy bemutatkozni, hogy 24 éves férfi vagyok. A velem egyidős barátaim is számomra nem férfiak, hanem fiúk. A barátnőm pedig egy 22 éves lány, és nem 22 éves nő. Ugyanakkor a hírekben, ha balesetről írnak már 18 évesek esetében is férfit vagy nőt írnak mellé.


Világos, hogy nem egy adott kor hozza a változást, de akkor mégis mi az az esemény, amikor belül is határozottan átalakul a kép önmagunkról? Milyen tapasztalások szükségesek, hogy a lányból nő legyen, a fiúból pedig férfi?


2021. ápr. 13. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felelőssegteljesek, önálló életre képesek. Röviden ennyi.
2021. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

" Milyen tapasztalások szükségesek, hogy a lányból nő legyen, a fiúból pedig férfi?"

Szembenézés a személyes félelmekkel. Nem akarom Csernust majmolni de ebben igaza van. Az a bajod hogy a mai világban (és így a te életedben) már alig van olyan helyzet ahol bátornak kéne lenni.

2021. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Személyes véleményem: amikor gyereked lesz.

Az valóban jelentősen megváltoztat. Onnantól nemcsak magadért vagy felelős, hanem egy magatehetetlen kisbabáért is.


Általánosabban: amikor valaki másról gondoskodsz.

Elvben tehát akkor is felnőtt leszel, ha szüleid olyan állapotban vannak, hogy már terád szorulnak, de ez huszonévesen nagyon ritka.

2021. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!